..чому не чищено дороги?

..раптово та неочікуванно 17.01.2018 в селищі Борова випав сніг, хуртелиця зранку замела усі шляхи і засипала довкілля, створивши справжню зимову казку для естетів і проблему у русі водіям. Звісно що всі до ситуації поставились з розумінням (то така погода) і адміністрація в БСР оперативно втрутиться в ситуацію і наведе лад: почистить сніг на тротуарах і шляхах, посипе гранвідсівом все, усуне поступово негаразди.

..до обіду сніг ішов, а по обіду трохи змели від снігу тротуари і навіть посипали в проблемних місцях, і все. А почисти від снігу дороги? Чому їх оминули своєю увагою? Минулого разу все ж було трішки оперативніше… Відповідь проста: коли бср тоді звернулась у авральному режимі за допомогою – їй допомогли і надали техніку, яка чистила шляхи під чесне слово прохача (наразі вже не працює в бср) з гаранією оплати, але чомусь тоді одразу і до цього часу не сплатили! Виникає питання “ЧОМУ”? Відсутність угод чи рахунків з підрядником гальмує цей процес? А часу минуло скільки з того моменту?

Виходить наразі сніг чистити нікому (жодна нормальна людина з брехунами працювати не бажає), наші податки направити в оплату виконаних робіт теж нікому (відсутнє просте розуміння своїх функцій), нам в бср створюють незручності за наші кошти (нахіба нам такі керманичі?)! Тоді за що вони отримають зарплату і премії?

..можливо незабаром снігу впаде ще трішки, і питання в цьому повідомленні стануть актуальніші..
.. микрозаймы

Comments are closed.