Червономотовилівська сільська рада

Нині, як ніколи, ми спостерігаємо єдність суспільства і готовність підтримати армію в нелегкій справі протистояння зовнішній агресії. Усі представники народу, які хочуть, щоб Україна залишалася єдиною та незалежною державою, не залишаються осторонь.

Народ бачить і знає про проблеми сьогодення, проблеми армії, тому і йде активна її підтримка. Недарма говорять, що тільки у складний, важкий період  кожна людина проявляє свою сутність.
         За ініціативи Червономотовилівської сільської ради на території сіл  неодноразово проводився збір гуманітарної допомоги для бійців у зоні АТО. Більше тонни продуктів, засоби особистої гігієни, медикаментів, цигарок,  постільної білизни, що зібрані територіальною громадою,  відправлено в зону проведення антитерористичної операції.  За рахунок спонсорів було придбано шість військових палаток для воїнів, частково за кошти сільської ради та спонсорів закуплено одяг, взуття для мобілізованих у зону АТО.
          Під час проведення патріотичного заходу «Україна єдина» усі небайдужі мешканці, які уболівають за долю рідної України і мали бажання допомогти бійцям в зоні АТО, несли різноманітні продукти харчування, гроші, ковдри, постіль та інше добро. Крупи, олію, макаронні вироби, тушонку, воду, чай, каву, печиво, цукерки тощо пакували в ящики з написами: «Із вдячністю від  Червономотовилівської   громади». Ніхто не залишився осторонь благодійної справи. Для діток було проведено акцію «Напиши листа солдату». Зібрані малюнки та листи з найкращими побажаннями було передано волонтерами селища Борова.

За пропозицією сільського голови Н.В.Сперкач, рішенням сесії сільської ради  виділено матеріальну допомогу сім’ям мотовилівців, які воюють у зоні АТО. При сільській раді та будинку культури і надалі щодня з 9 до 17 години, крім вихідних, працює пункт прийому  допомоги бійцям АТО.
Усі бажаючі допомогти у цей непростий час можуть звертатися за адресою: вул. Шкільна № 1 , село Велика Мотовилівка або за телефонами (04565) 47040, 47 340.

 

Держава в нас одна, і захищати ми повинні її разом.

І всі ми будемо робити це до самої Перемоги!

..надіслано chmrada@gmail.com займ онлайн

Comments are closed.