чергова річниця

15.02.2011 року розпочав свою роботу цей ресурс borova.org, що було у першому повідомленні. За минулий період вже три рази відзначали цей день, який припадає на велике свято “стрітення”, і символізує гарну новину. Або можна ще це пояснити як зустріч старого з новим, минулого з майбутнім, історичного з сучасним. Саме таким і був задум, створити історично-інформаційний ресурс нашого селища та Мотовилівського куща. Різні події, люди і факти, природа і погода, краєвиди та археологія – це навмисно короткий перелік основних інтересів, заявлених на цих теренах. Маємо вже приблизно 400000 відвідувачів з унікальним айпі за 4 роки роботи, різне відео на сайті загалом переглянуло 500000 разів, створено понад 700 відероликів, фотоматеріали мають приблизну “вагу” в 15 гігабайт, чим вже вибрано безкоштовний ліміт фотохостінгу. Транспорт, комп”ютери, фото та відеотехніка, засоби збереження інформації та різноманітної комутації просто розчинилися в інформаційній складовій своєю участю і є просто необхідним і важливим інструментом створення інформації для цього ресурсу. Маємо надію на подальшу плідну роботу.


З Повагою
Ваш Адмін.

п.с.: маю нагоду вкотре подякувати всім причетним і небайдужим, що посильно підтримували ресурс і сприяли його розвитку. Список повинен бути значно ширший і охоплювати багатьох, бо всі вони того варті, але залишимо як є…

Багрянцева Юрія Анатолійовича
Дирдовскую Людмилу Николаевну
Столбецкого Олега Сергеевича
Ратника Олега Дмитриевича
Едуард Мондзелевський
Чередниченко Зоя Викторовна
Куценко Иван Васильевич
Горкуценко Александр
Гупалова Евгения
Мегедь Валентина
Дурицкий Виталий
Самсоненко Валерий
Отец Юрий

..і як додаток:
..цей проект, сайт borova.org, існує з приватних ресурсів автора. Бажаючі можуть надати добродійну допомогу у розвиток і для підтримки цієї справи. Створення повідомлень та низки новин, пошук матеріалів та їх обробка, навіть транспорт – на це все витрачається час і кошти, тож фінансова підтримка проекту, такі як добродійні внески, зайві не будуть.

Картковий реквізит ПриватБанку:

грн 5168 7423 1829 3069
долл 4731 2171 0646 5568
євро 4731 2171 0957 2774

..ми можемо розмістити Ваш банер на своєму сайті в обмін на наш на Вашому – це є партнерсво. Якщо цікавить розміщення інформаційного банера, це теж можливо, за додатковою угодою.
Скиньте дані на е-мейл: admin@borova.org. взять займ онлайн

Comments are closed.