чергова річниця. 2019

Маэмо черговий оберт земної кулі навколо сонця і наступний термін існування сайту http://borova.org/! Текст подібного повідомлення, з невеликими додатками, можна повторити знову. 15.02.2011 року розпочав свою роботу цей ресурс borova.org, що було у першому повідомленні. Незалежне місцеве інфомедіа існує вже понад 7 років! Щоденні добірки виключно місцевих новин та повідомлень, оголошень та нарисів, історичних текстових добірок та масивів фото і відео – в невеличкому електронному “таблоіді”! Про домен сайту повідомлялось окремо.

За минулий період вже відзначали цей день сім разів, який припадає на велике свято «стрітення», і символізує гарну новину. Або можна ще це пояснити як зустріч старого з новим, минулого з майбутнім, історичного з сучасним. Саме таким і був задум, створити історично-інформаційний ресурс нашого селища та Мотовилівського куща. Різні події, люди і факти, природа і погода, краєвиди та археологія — це навмисно короткий перелік основних інтересів, заявлених на цих теренах. Маємо вже приблизно 1228902 відвідувачів з унікальним айпі за 8 років роботи, різне відео на сайті загалом переглянуло 1 072 563 разів, фотоматеріали вже мають приблизну «вагу» понад 30 гігабайт, чим вже вибрано безкоштовний ліміт фотохостінгу та власних архівних можливостей (“сирий” матеріал має ще більшу “вагу”, систематизується-зберігається, переросподіляється і ..займає нові місця). Транспорт, комп»ютери, фото та відеотехніка, засоби збереження інформації та різноманітної комутації просто розчинилися в інформаційній складовій своєю участю і є просто необхідним і важливим інструментом створення інформації для цього ресурсу. Маємо надію на подальшу плідну роботу.

З Повагою
Ваш Адмін.

п.с.: маю нагоду вкотре подякувати всім причетним і небайдужим, що посильно підтримували ресурс і сприяли його розвитку. Список повинен бути значно ширший і охоплювати багатьох, бо всі вони того варті, але залишимо як є…

Багрянцева Юрія Анатолійовича
Дирдовська Людмила Миколаевна
Столбецкого Олега Сергійовича
Стеценко Андрія Миколайовича
Морозу Андрію Омельяновичу
Ратника Олега Дмитровича
Едуард Мондзелевський
Чередниченко Зоя Вікторівна
Куценко Іван Васильович
Горкуценко Олександр
Гончаренко Олександр
Гупалова Евгенія
Дмитрусі Артему
Мегедь Валентину
Дурицкий Виталій
Самсоненко Валерій
Жук Світлані
Отець Юрій

працівникам державних архівів та музейних сховищ..

..і як додаток:
..цей проект, сайт borova.org, існує з приватних ресурсів автора. Бажаючі можуть надати добродійну допомогу (донат) у розвиток і для підтримки цієї справи.

Картковий реквізит ПриватБанку:

грн 5168 7422 1395 3569
долл 5168 7427 1305 0684
євро 5168 7427 1305 0692 взять займ онлайн

Comments are closed.