Чемпіони району

Чемпіони Фастівського району 2015 року

5 грудня 2015 року в с. Мотовилівська Слобідка відбувся вечір слави ФК «ФЄНІКС» – нагородження чемпіонів Вищої ліги Фастівського району з футболу. Це було свято в колі великої родини – громади села.

Нагородження почалося з спогадів про далекі 65-ті роки, адже тоді, 50 років тому, наші діди здобули перемогу в чемпіонаті. Тому ця перемога була вдвічі солодшою для ФК «ФЄНІКС» та їх вболівальників. На святі були присутні гравці тих років, які поділилися своїми емоціями. Свято відбулось зі сльозами радості, наші діди – вірні фани, щиро раділи та вітали футболістів. Адже вони, як ніхто інші, розуміють їх.

Варто зазначити, що фінансову частину свята взяв на себе Бойко Віктор Олексійович, людина, яка неодноразово допомагала футбольній команді «ФЄНІКС». Віктор Олексійович привітав команду теплими та щирими словами, побажавши футболістам впевнено йти до своєї цілі і на досягнутому не зупинятися. Пообіцяв завжди підтримувати і допомагати футбольній команді.

ФК «ФЄНФКС» привітав вірний фан та голова села – Осадчий Євген Володимирович. Він завжди підтримує свою команду та намагається не пропускати жодної гри.

Також, команду привітали спонсори – депутати районної ради Омельченко Вадим та Черняк Олександр та активіст села Брежнєв Валерій. В гості завітав футболіст-ветеран Мотовилівської Слобідки – Вишняк Віталій Іванович, який на декілька хвилин поринув нас в історію тодішнього футболу.

І нарешті відбулося довгоочікуване нагородження чемпіонів, нарешті ФК «ФЄНІКС» підняв над головою довгоочікуваний кубок.

 

Чепіонський склад команди:

 голкіпери:
Пасічник Віталій
Погосян Вагік
Шиденко Артем
Головко Вадим
захисники:
Головко Олександр
Дубиківський Міша
Коденко Назар
Ткаченко В’ячеслав
Коденко Захар
Пасічник Валентин
Лажевський Владислав
Швець Анатолій
півзахисники:
Швець Олександр
Чурпіта Валерій
Омельченко Вадим
Василенко Юрій
Букєт Дмитро
Здоренко Олександр
нападники:
Кучерявий Дмитро
Скрипак Євген
Дубіковський Олексій
Василюк Мирослав
Тренер Команди
Карлаш Євген

Нагороду «Кращий гравець сезону 2015 р.» отримав Дубиківський Олексій, а цьому гравцю лише 17 років.

Нагороду «Кращий нападаючий 2015 р.» отримав Скрипак Євген, який у 26 іграх має 25 голів на своєму рахунку.

Атмосферу цього свята не передати словами – слова вітання, щирі усмішки, обійми…

 

Автор статті, Маслій З.Б. ))))))))))))))))))))))))))))

займ онлайн

Comments are closed.