Бюлетень “Рідна Борова”. 18.10.2015

(архівна новина) У селищі почали розповсюджувати спецвипуск інформаційного бюлетеня “Рідна Борова”. На його шпальтах йдеться про досягнення кандидата в депутати фастівської районної ради Миколи Гірника, його внесок у розвиток нашого краю та подальші плани. Наклад видання – 500 примірників.

надіслав Микола Гірник

Минуло вже два роки, як цей бюлетень став відомий, і його було зазначено на теренах сайту https://borova.org. Гарні справи і урочисті обіцянки, що зазначені на шпальтах листка, вже повинні якось проаналізуватись, тож  пройдемось по програмі нашого районного депутата..

програма “РІДНА БОРОВА”

  • освітлення вулиць  – (тут не вказано конкретно адресно чи взагалі, але дійсно ліхтарі на масиві КОКОСу і поруч чіплялись за кошти кандидата десь до 20 шт. (може й 30 шт), а решту нашого смт.Борова освітлювали вийнятково за кошти місцевого бюджету і за програми погодженної на сесіях місцевими Борівськими депутатми, без втручання інших сил..)
  • будівництво автобусних зупинок – (тут все просто: бюджет місцевий, рішення місцеві. жодних преференцій або допомоги з району чи від меценатів, за 6 шт. зупинок дякувати треба взагалі що вони є, бо стали темою “корупції”)
  • покращення стану доріг – (взагалі ніяким боком! Жодних субвенцій-надходжень з району у шляхове господарство смт.Борова за цей термін! Все було зроблено іншими силами за інші кошти..)
  • очищення та облаштування загальнодоступних криниць – (тема взагалі не розкрита! Наразі про виконану роботу нічого не відомо..)
  • реконструкція історичного музею – (про який заклад мова і де той знаходиться? Може дійсно реконструкція іде і нам роблять приємний сюрприз? Або то просто балачки?)

..тож якщо взяти рівень РАЙОННОГО ДЕПУТАТА від нашого смт.Борова, та й ще й за підтримки політсили, то дійсно зроблено “велика і усіма помітна” праця: жодних вагомих і дієвих досягнень відповідного рівня (залучати районні інфестиції або державні програми), розвалено “молоду команду” (жодних доведених фактів корупції, жодних відкритих справ, жодних позовів до прокуратури), знищено ідейний молодий гурт що планував і працював на оновлення (банально знайшли найтупіших маріонеток, що здали інтереси селища за для власної наживи, і вставили їх..), і метастази корупції одразу буйно почали свій рух (відсутня фінансова звітність, відсутня інформаційна звітність, адміністративно-паперова робота безконтрольна, бюджет невідомий, всі погодження що вимагали додаткових розглядів та ін. раптом опинились на руках і забудувалось ларьками у центрі селища, і тд.), а ще різко раптом почали свою діяльність представники нових церков і релігій, що раніше були більш помірні у своїх діях, і у свої лави затягли представників адміністрацій (що не може не впливати на прийняття усіх наступних рішень). За це все “дякувати” кому?

 

..а починалось дійсно все гарно: дитячий майданчик, ліхтарі, активність у розбудові селища і прийняття вагомих рішень… і все.

..прозвітуйте пан Гірник про свою роботу перед  громадою (не релігійною), бо за цей час ЖОДНОГО письмового звіту, ЖОДНОГО дійства рівня районного депутата, ЖОДНОГО рішення державника від вас не отримано.

..звіт рівня мецената з масиву теж цікавий, але варто ознайомитсь саме з рівнем РАЙОННОГО ДЕПУТАТА ВІД СМТ.БОРОВА..

..відсутність звіту – привід відізвати представника, на загальних підставах, за бездіяльності..

п.с.: як гарно і яскраво дизайн бюлетеня нам ще тоді вказав на певну кривизну кандидата (в мальованій назві), але ми тоді цього макета не зрозуміли, а тепер все стало на свої місця.. кредит онлайн

Comments are closed.