будівництво майданчика..

..на розі вул.Залізнична і 8 березня, на місці ліквідованого минулого року стихійного звалища, місцевими мешканцями створено дитячий ігровий майданчик! Сусіди разом прибрали, відстояли і створили власноруч невеличкий місцевий дитячий куточок. Машину піску привезли і розгорнули, створивши безліч зручних пісочниць, вкопали по перимитру стовпчики і поставили низенький кольоровий паркан, зібрали дитячу гірку і пофарбували маленький дерев”яний будиночок, вкопали гойдалки. А в цей час навколо дорослих невпинно гасають діти і грають у свої ігри…

..цю гарну справу підтримали місцеві підприємці, що завжди відгукуються на прохання громади: пан Голуб Руслан надав різного сортаменту дошок, з яких все було побудовано, і паркан, і будинок, і вежу зі спуском і драбиною. Фарбу частково презентували з універмагу від Крупи Сергія, а частково придбали за кошти. Тесля, металісти, садівники і архітектори – це всі сусіди по кутку, і всі долучились посильно..
..представники ГО “Громадський актив селища Борова” теж були задіяні на різних етапах, під час створення майданчика, своєю посильною допомогою.

..тривають роботи по благоустрою, наводять лад і прибирають, люди самостійно і без зайвого “піару”, а для себе і своїх дітей! Долучайтесь, створюйте майданчики для відпочинку або розваги дітям, об”єднуйтесь у спільних справах і підтримуйте гарні ідеї, втілюючі спільні мрії власноруч!


микрозайм

Comments are closed.