Будинок радості. архів. 14.12.1977 газета “Перемога”


дом быта Боровая (вырезка с “Перемоги” (14,12,1977))

Будинок радості

Не так давно виріс у селищі Боровій світлий Будинок побуту. Побутове обслуговування населения одразу покращилось — зараз мешканці се­лища вже й забули про турботи з поїздками до Фастова, аби здатиречів хімчистку, замовити костюм чи взуття…

Та завітаємо до Будинку. На першому поверсі розміщена перукарня, в якій працює комсомолка Оля Савчук (знімок вгорі ліворуч). В її адресу серед відвідувачів чуємо тільки схвальні відгуки за вмілу роботу. Поряд—взуттєва майстерня, а також майстерня, де ремонтують побутову техніку. На рахунку Е. М. Кобилянського (знімок вгоріправоруч) вже чимало полагоджених холодильннків, побутових електроприладів. Тут же знаходиться і комплексний приймальний пункт, де приймають одяг в хімчистку, видають речі на­прокат. Тут можна також придбатиго­товівироби (сорочки, сукні, верхній жіночий та чоловічий одяг, предмети галантерей). Завідує пунктом Т. Ф. Рильська, яку й було сфотографовано під час обслуговування покупця (знімок посерединіліворуч).

А тепер заглянемо на другий поверх, до ателье поши­ву чоловічого та жіночого одягу. Тут працюєодна з кращих швей ательє М. Й. Струк (знімок посередині праворуч). Працює швеєю Марія Йосипівна вже 15 років, набутим досвідом щедро ділиться з молодими швеями і особливо радіє успіхам таких працьовитих і здібних молодших колег, як Н. В. Литвиненко, Л. I. Чурпіта (знімок внизу).

На кінець залишається відзначити, що хорошому на­строю відвідувачів, бажанню відвідати ще раз будинок послуг сприяє не лише якісна робота працівників майстерень та ателье, а й зразковий порядок у приміщеннях, зі смаком оформлені інтер’єри фойе, кімнат прийому відвідувачів, вдале розміщення служб побуту. Все це робить Будинок побуту водночас будинком радості, яким він і повинен, врешті, бути.

Фоторепортаж В. Портяка

Газетная вырезка с архива семьи Семенюк

Comments are closed.