БСР. відповідь на запити..

..ось звичайна відповідь дуже заклопотаних представників БСР на звичайний інформаційний запит, де у зазначені законом терміни відповідь не надалась, бо виявляється то є дуже великий об’єм роботи! А чим таким вони завантажені? Що так працюють, що аж не встигають?…але ж законодавство вони вже частково порушили…тому що дійсно дозволяється шляхом надання проміжної АРГУМЕНТОВАНОЇ відповіді продовження терміну до 20 днів. Де аргументація? Відсутня!

..бажаючі отримати відповіді на свої питання, що стосуються компетенції БСР, можуть скористатись цим безкоштовним сервісом і у зазначений термін отримати відповідь, або подібну відписку. Наступними кроками буде заява у прокуратуру, бо у вас на руках будуть “козирі”, для протидії таким нахабам. А там побачимо..

..це чергова спроба грати за правилами з людьми трохи далекими (наочна демонстрація), котрі підтримали рейдерство у БСР і очолили тимчасове керівництво, бо у разі звернень до БСР весь час чути “пишіть запити”, тож і написали, а тут така відповідь. Тепер там є чергова низка запитів, нагальних і важливих, котрі також вимагають відповіді, а ще щойно сесія чергова відбулась, знову повідомлень та рішень нуль, тож “важкої роботи” трудягам додається..

..нагадаємо про Аналітичний звіт “Як зробити місцеву владу прозорішою” що містить рекомендації ..

” 13 сфер відповідальності міської влади, які описані
91 індикатором. Це такі сфери: інформація про робо-
ту органів місцевої влади; доступ та участь; закупівлі;
житлова політика; бюджетування та контракти; гранти,
виділення фінансів; соціальні послуги; кадрові питання;
професійна етика та конфлікт інтересів; землекористу-
вання та будівельна політика; комунальні підприємства;
комунальне майно; освіта. ” займы на карту

Comments are closed.