бср. Босой. звіт.. 8.02.2019

невеличкий звіт від в.о. голови смт Борова про нагальний стан речей у нашому н.п.

Доброго дня, шановна громадо селища Борова!
Вирішив коротенько розповісти, прозвітуватись про ситуацію в селищі на початок 2019 року! Як би не було складно, все ж таки, в січні місяці ми ввели, прийняли тимчасовий розпис (тимчасовий бюджет) на 2019 рік. Що це означає…ситуація в селищі, яка склалась у зв‘язку з безвідповідальністю депутатів селищної ради, є надзвичайно складною, але стала контрольованою! За січень місяць виплачено заробітну плату всім працівникам бюджетної сфери, сплачено кошти за освітлення та опалення, закуплено до кінця опалювального періоду вугілля для дитячого садочку та будинку культури, є вуличне освітлення, ми намагаємось підтримувати дороги в належному стані,і все це без сесій селищної ради але в рамках законодавства…але відкритим так і залишилось питання фінансування харчування дітей атовців в Борівській школі I-III…також, на жаль, на цей рік при тимчасовому бюджеті селище позбавлене можливості фінансування капітальних видатків. Це означає, що на 2019 рік селище позбавлене можливості розвитку!
Також гострими та відкритими питаннями залишаються питання ОТГ та призначення виборів. Питання ОТГ не можливо вирішити без нормального, працюючого депутатського корпусу, оскільки головні рішення по ОТГ повинні бути прийняті саме депутатами! Питання призначення виборів зараз вирішується, тому що вже написано десятки звернень, листів по ситуації, яка склалась в нас в селищі, до відповідних органів!
Підсумовуючи вище написане, хочу сказати, що я вірю: найближчим часом робота селищної ради розблокується та будуть прийняті важливі питання для майбутнього нашого селища та майбутньої ОТГ! А депутатів хочу розчарувати, тому що вихід можливо знайти з будь якої ситуації, і ми його знайдемо! Але точно не такий, який знайшли ви, покинувши селище, щоб втікти від труднощів і відповідальності!

P.S. Дивує те, що більшість з них лише і вміє писати негатив в соціальних мережах, шукаючи зраду!А на ділі, на жаль…

займ онлайн без отказа

Comments are closed.