Босой. зверненя. 21.02.2018

Звернення до громади, яка не хоче жити лише в нижній частині піраміди Маслоу, від Дмитра Босого: текст далі..

Шановна громадо селища Борова!!!
19.02.2018 року Фастівський міськрайонний суд виніс рішення про поновлення мене на посаді секретаря Борівської селищної ради.В частині поновлення на публічній службі та стягненні заробітної плати за час вимушеного прогулу рішення суду підлягає негайному виконанню!
Але голова Фастівської районної ради Сиваненко Г.П.,користуючись своїми шістками Руденком Ю.Ю.,користуючись Фастівською поліцією вирішили,що їм наплювати на рішення суду перешкоджаючи та не виконуючи рішення суду.Хоча прекрасно знають,що отримавши повний текст рішення суду 01 березня 2018 року,з моменту отримання Борівській селищній раді(відповідачу) надається термін 30 днів на подачу апеляційної скарги.
Мною за не виконання рішення суду,було зроблене звернення до Фастівського міськрайонного суду для отримання виконавчих листів та подано їх 20.02 до виконавчої служби для примусового виконання!!!Найближчими днями рішення в будь якому випадку буде виконано державним виконавцем в присутності мене,працівників поліції та свідків!
Весь абсурд цієї ситуації,що місцевий чиновник Сиваненко рівня голови районної ради,вирішив що він вище рішення суду,яке проголошине ІМЕНЕМ УКРАЇНИ!!!А тимчасово виконуючий обов‘язки голови селища Руденко Ю.Ю. скликав сесію на 23 лютого 2018 року на 16:00 в приміщенні борівського будинку культури для надважливого питання прийняття на посаду керуючого справами виконавчого комітету Борівської селищної ради Франчука А.М.!
Тому підсумовуючи вище сказане,хочу звернутись до всієї громади селища прийти на сесію 23 лютого на 16:00 в приміщення будинку культури та не допустити нелегітимному т.в.о. Руденку провести нелегітимну сесію селищної ради!!!

..нижче наведено скріни коментарів зі сторінки :

повідомлення стосовно теми раніше:
Босой. суд. рішення від 19.02.2018
Босой. бср. події 20.02.2018 кредит на карту

Comments are closed.