"БОРОВА В ОБЛОЗІ". гарний PR

..мабуть всі в селищі Борова отримали раптово до своїх дверей презент: черговий номер районного часопису “Перемога”. Навіть ті хто його ніколи не виписували або навіть не знали про існування. Тепер знають! То така піар-акція. Приємно що підтримати найстарішу газету району долучились добродії-волонтери, котрі не жаліючи власного часу й сил рознесли по дворам і домівкам 3000 екз.! А ціна одного примірника складає 4 грн.! Який широкий жест!

..це подарунок односельцям на 12000 грн. (додатково замовлений до звичайного і передплаченного накладу) від таємничих дбродіїв, без врахування доставки і розповсюдження, бо є в нас добровольці що рознесли газету!

Неочікуванно і приємно. Бабусі дякували за телепрограму і кросворд, а пічники дякували за бомагу, рівно як і відвідувачі тематичних кімнат. Таке мабуть тепер буде завжди?

..серед безлічі важливих повідомлень, історичних і соціальних, є в розділі “конфлікт” дуже цікава стаття з позначкою “Р” в колі, тобто – реклама. Стаття-реклама – платна, і за неї було сплачено..

..районна газета є важливим засобом інформації, але свої шпальти вона може надати і під рекламу (то є додатковим заробітком редакції ), котра в свою чергу вираховується згідно розцінок. Часопис “Перемога” за 1 квадратний сантиметр просить лише 4.20 грн. у середині і 6.30 грн за першу сторінку. Площа статті затягла десь на 2500 грн (майже 100$). Дрібничка, але і це добре..

..а ще щоб отримати надрукований наклад у п’ятницю, його текст бажано передати до понеділка, щоб встигнути і все приготувати. Яка спланованість дій..

..тепер уважно глянемо на зміст і спробуємо зрозуміти задум автора, котрий цей текст почав писати ймовірно рік тому і засвідчив усі наявні недоліки: вказав на керманичів і їх негаразди, вказав на відсутність своєчасного поінформування, підмітив відсутність у вільному доступі сесійних матеріалів і рішень, ігнорування депутаських запитів і навіть про судові справи згадав. Все як було. Звісно він писав про рейдерство, печатки, замки і тітушок, і все це точилося навколо тогочасного в.о. в бср – Руденка Ю.Ю. Але це було б дуже просто, без родзинки, тому вирішили зробити оригінальний хід: поміняти дати подій і діючих осіб місцями. Вуаля..

..тож якщо статтю читати правильно, і поміняти хибне на вірне, то все стає на свої місця – ребус для кмітливих!

..а тепер підходимо до головного: хто і навіщо піарить Босого Д.А. у такий оригінальний спосіб? Хто хоче нам всім донести головну думку про свого єдиного кандидата, навіть у такій завуальованій формі? Хто витратив чималі власні кошти й час щоб просунути статтю? Кому він подобається більше ніж інші кОндидати? Відповідь в тих 18 підписах! Ото закрутили, чортяки..

..тож нарід роззуйте очі, сваритися зайве, депутати молодці, працьовиті і натхненні, просто люблять трішки труднощі. Ну прошені трішки, ну чудують, ну вимагають уваги як капризні жіночки, але чоловіки знають що треба з такими капризними робить!..

п.с.: інформація про кошторис і наклад отримана з відкритих джерел..

 

  заём

Comments are closed.