Борова підтримала «СВОБОДУ»

Борова  гідно  підтримала Всеукраїнське об’єднання «СВОБОДА»

Місцеві вибори-2015 для «Свободи» ‒ не просто іспит перед своїми виборцями, який вона з честю витримала. Ця політична битва, без перебільшення, ‒ не на життя, а на смерть. Бо влада замахнулася не лише очорнити «Свободу», але й узагалі знищити її як організовану силу націоналістів.

Ніколи раніше жодні інші вибори не проходили в таких надважких для «Свободи» умовах. Після хвиль тотального оббріхування в ЗМІ – нові, підкинуті владою випробування: провокація під парламентом 31 серпня і, як вислід, – масові репресії: ув’язнення ні в чому не винних свободівців, цілодобові домашні арешти, допити, суди… Фактично під час передвиборчої кампанії «Свобода» не має часу на агітацію – дні минають у судах, слідчих відділках, на акціях про- тесту проти репресій захисників Конституці.

Тож я хочу подякувати всим Борівчанам, які віддали за нас свій голос, а це не мало – майже 25 %, тобто кожен четвертий із Вас підтримав партію націоналістів. Це велика честь і  відповідальність для нас, але будьте певні –  «СВОБОДА» ВИПРАВДАЄ Ваші сподівання.

 

Голова Фастівської РО  ВО  «СВОБОДА»      Горбинко Юрій.


микрокредит

Comments are closed.