Борова. ККП. вивіз сміття..

..4.04.2019 автівка від ККП (комунгосп) традиційно приїхала за графіком забирати сміття. В ній сидять знайомі обличчя, котрі збирають ті сміттєві пакунки та закидують у кузов авто, а потім везуть до м.Фастів на сміттєвий полігон, згідно домовленностей. Кожні півроку наша вулиця, як мабуть і інші, продовжує місцеву угоду з ККП на вивіз сміття, сплачуючи офіційно по рахунку, і централізовано потім то вивозиться, згідно списку..

..наша вулиця, згідно чеку здала за півроку загалом 4000 грн. за щомісячний вивіз побутового сміття від помешкань громадян. Ймовірно приблизні сумми й у інших, бо хтось за рік одразу платить, хтось сам за себе безпосередньо, і тд. Але річ у тім, що є ті, що не платять, мотивуючи це “відсутностю сміття”, або ще чим – але куди вони його дівають?
..власне мова про списки, про централізоване керівництво, про нестачу комунальних працівників “в полі”, про постійну недомовленність стосовно організаційних питань і тд. А навіщо цілих 3 бухгалтера і діловод в ккп, коли така нестача робочих рук?

..може треба реорганізувати? займ на карту онлайн

Comments are closed.