Борова. карантин. на 24.03.2020*

..станом на 24.03.2020 у смт Борова повністю ліквідовано потреба у антисептичних засобах і особистої гігієни*, на кшалт масок на обличчя та спреїв і рідин для рук. Проводиться постійна обробка місць скупчення і пересування людей антисептичними розчинами, від тротуарів до зупинок автотранспорту, які разом з технікою та персоналом надало районне керівництво і область. Особисто в облаштунках “азк” ходить зі свої прибічнииками провладний депутат, фото якого висіло виключно на всіх стовпах, і розносить у кожний двір нужденних виборців пакети з тижневим харчовим набором та засобами особистої гігієни. Все без жодного натяку на піар, бо все без логотипів і кольорів – бо треба скромніще....він міг принести і місячний набір, але цю справу на себе взяв місцевий районний депутат, котрий теж без партійної символіки  і вийнятково з однодумцями у рукавичках та респіраторах під кожну хвіртку ставить блок туалетного папіру і мішок гречки (так виглядає на його розсуд його місячна потреба). Ну а вже координують цю “вахканалію допомоги”, згідно уточнених списків, кожен місцевий депутат разом з представниками вуличних комітетів,  щоб раптом не пропустити чиюсь хату або потреби окремого мешканця. Звісно згідно рішення вру, всі витрати по організаційним потребам місцевих активістів компенсує згідно чеків район, який тимчасово консолідував кошти громад, і тепер активно співпрацює з ними.

..а місцеві активісти організували оперативне виготовлення у побутових умовах найпростіших масок на обличчя, і роздають їх всім, хто потребує..

..заробітчани і туристи, що раптово поврнулись до рідних домівок у наше селище, самообмежились на карантинний період і закрились від стосунків з сусідами і родичами – піклуючись про їх здоров’я.

..також на цей невизначений період карантину, згідно рішень влади, було знято оплату по комунальним платежам (світло, вода, інтернет, звязок) – все як у європі! А ще мінімальна місячна платня, тим хто опинився у вимушенному “прогулі”, всім на картку від держави “капне”. Щоб було…

..а ще відзначились місцеві меценати (що мешкають на території Мотовилівського куща), котрі бажали лишитись не названними, які для місцевої лікарні оперативно закупили і встановили всі сучасні прилади та обладнання, бо їм то не байдуже.

  • – ..а ще…. а ще могло бути багато чого, але чомусь не сталося. Текст цей – то казка, нажаль… Зрозуміло що є розгубленість і певний дискомфорт від ситуації, але ж ..

..можливо з цього саркастичного тексту хтось візьме щось і втілить, і не все тоді буде сарказмом…

  займы онлайн

Comments are closed.