Борова. бродять невідомі…


..момент, коли злодій почав свій забіг..

..13.01.2018 в смт.Борова на Білках було помічено сімейну пару з малим дитям, котрі тривалий час стояли на розі вулиць, і зовсім нікуди не поспішали йти. Можливо, очікували кого, хто зна..

..коли вони почали дефілювати вулицею, одразу викликали додаткову підозру, мабуть і зайву, але… але як згодом вияснили, то і не зайвою та підозра була..

 

..сусідка повідомила телефоном про подружжя, що заглядало до сусідів у двір, смикали хвіртку, і намагались потрапити всередину. А ще повідомили про хлопця, що майнув через паркан у двір і тд.
..їх (подружжя) знайшли і зупинили, перепитали про мету “візиту” до наших країв, і відповідь отримали цілком логічну: “у ліс йдемо гуляти”, а на наступне питання звідки вони, відповідь була: “зі Снітинки” – теж нормально, є таке село. Ну і на останок спитали з якої саме – і це їх трохи засмутило. Підказали їм “з великої чи малої?”, і вони повідомили що з Малої Снитинки. Трішки далеко гуляють, але то таке, особисті справи..


..дівчина нібито глухоніма, або так здалось..

..потім їх чемно провели до шляху, і прослідкували, щоб вони пішли подалі від нашої вулиці. А коли повернули назад, у сусідньому дворі застали невідомого хлопця, що хазяйновито ніс баклигу з домашнім вином у супроводі господарського пса. Виникла “німа сцена”. У ту мить, коли ми вихопили телефони, щоб сфотографувати “гостя”, той хутко все кинув і дав строкача у глиб двору до паркану з сусідами, одночасно скидуючи з себе свій рюкзак, і там петляючи через паркани і подвір’я, втік.
..виходить “подружжя” стояло і чатувало, як то кажуть “на шухере”, а “гість” шмонав двір і сарай, і якби його не сполохали, то й хату б не полінувався “перевірити”.
..збитки: було пошкоджено замок і двері сараю, підготовлено до виносу кабелі, шланги і косарка, можливо і ще щось.
..знахідки: рюкзак злодія був поверхнево оглянутий, там була помічена пляшка горілки, пакунок у білому папері (типу бутера), додаткова курточка та ще щось. Все знайдене забрала поліція.
..поліція: їх, звісно викликали, а коли приїхали, то їм все розповіли і тд. Ті обіцяли…
..песик: була підозра, що собаку чимось встигли підкормити, бо була відчеплена і занадто лагідна, але ще жива і гавкає – мабуть просто їй той злодій сподобався.
..сусіди: ніхто нічого не бачив взагалі – ні за парканом, ні у дворі, а побачили раптові перехожі, що теж є сусідами, але мешкають за 200 метрів, і випадково йшли поруч.
..господарі: приїхали, все оглянули, написали заяву.

..висновки: мабуть треба вже щось робити, бо на весь Фастівський район дві патрульні машини (!), і швидкість реагування на подію недостатня .

займ на карту

Comments are closed.