Борова. БК. нові стільці. 8.04.2019

Зал з новими стільцями!!! За сприяння народного депутата Сольвара Р.М. було придбано нові стільці для Борівського будинку культури на суму близько 200 тис. грн..
Шановний Руслане Миколайовичу дякуємо за виконання наших мрій. (джерело)

..власне, це ті самі фрагменти покращень, що було заплановано у тій суммі в мУльйон гривень субвенцій-дотацій на смт Борова під кінець 2018 року, від яких гордо відмовились наші тогочасні депутати. Але знайшлись шпаринки та можливості, цілком у законний спосіб, щоб хоть щось урвати з того дарованного шматка, і втілити на користь односельців не все, але частину запланованного. Так ці стільці і опинились тут.

..якби тоді погодили ті сумми, то і дитячих майданчиків було б ще трохи, і компютери до школи нових завезли, і тд. а так у наслідок демаршу частини депутатів ми втратили дещо. Але важливішим тоді було саме інше – відкрито осуджувати за шахрайство і злодійство одного, а самим робить свої справи.

..тому тепер маємо те, що маємо – півторарічний безлад, гальмування розвитку, “ображенних” на нарід депутатів і… массу нових проблем. Тож добре, що робиться щось з того що заплановано, потроху йде втілення добрих задумів, і згодом люди розберуться хто там ху..

..на нещождавній сесії у бк, бср. позачергова XXXVII сесія VII скликання. 04.04.2019, саме був момент: коли і крісла ще не встановили, і про проблеми згадали, і нових депутатів оголосили – все видно на відео.

..нижче добірка фото з процесу демонтажу, фарбування (цього разу чомусь без “контролерів”), встановлення нових крісел.


..старі стільці.


..демонтажні роботи


..прибирання зали


..завезені спаковані нові стільці


..сесія в “спартанських” умовах


..фарба на підлогу


.до фарби валіки й пензлі, щоб підлогу фарбувати..


..фарбоване вже все


..змонтоване

..за цим прикладом могло втілитись і решта проектів, що планувались, але їх відтермінували і довели свою “правоту”, де 17 осіб проти всього селища, і як доводять факти, за свій нЕбезкоштовний інтерес.. микрокредит

Comments are closed.