Борівський академічний ліцей. Спортзал.

Інформація Борівського академічного ліцею щодо відновлення великої спортивної зали.

Протягом майже чотирьох років велика спортивна зала ліцею була зачинена у зв’язку з аварійним станом. Дякуючи спільній турботі депутатів Борівської селищної ради, районного та обласного керівництва,  в 2020 році розпочались ремонтні роботи.

Проведено такі роботи:

  • Укріплення стелі;
  • Заміна світильників;
  • Внутрішній ремонт стін та підлоги;
  • Зовнішні роботи: заміна зовнішньої ливневої системи, часткова заміна тротуарної плитки, ремонт входу до спортивної зали та головного корпусу.

За ініціативою вчителя фізичної культури Сладкова Сергія Анатолійовича стіни спортивної зали оздоблені тематичними малюнками.

19 грудня 2020 року ремонт було завершено з 25 січня  2021 року ( після переходу з дистанційної на очну форму навчання) учні ліцею розпочали заняття.

Наразі у відремонтованому спортивному залі радо займаються учні ліцею, дитячігрупи з легкої атлетики, футболу, за клопотанням старостинського керівництва – спортивна молодь Борової.

Відновлено роботу Громадського об’єднання батьків учнів ліцею «Довіра», створено Раду «Довіри», працює банківський рахунок.  Дорослі спортсмени мають можливість допомогти у вирішенні питань облаштування спортзалу та інших потреб ліцею. На їхні кошти вже закуплено спортивний інвентар для проведення уроків фізичної культури.

Хочу від імені педагогічного колективу та всієї учнівської родини подякувати всім, хто долучився до вирішення проблеми відновлення роботи спортивної зали ліцею. Впевнена, що найбільшою нагородою будуть спортивні успіхи, міцне здоров’я та гарний настрій вихованців ліцею.

 

Директор ліцею Вікторія Білодід

 

 

Comments are closed.