бойкот російських товарів

..у світлі останніх подій, і як додаткова міра супротиву, в багатьох містах та селах України виник подібний рух – бойкот російських товарів!

..приклади:
На щотижневій оперативній нараді у міськвиконкомі міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус доручив відповідним комунальним службам співпрацювати з Штабом охорони в області.
Крім того, він закликав керівників апаратів та всіх мешканців міста бойкотувати товари Росії, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Натомість зазначає, необхідно підтримувати українське, адже сусідня країна достатньо боїться економічного тиску.

«Маємо створити такий тиск. Купуючи українське та продукцію країн, які підтримують нас у найважчий час», – резюмував мер Анушкевичус.


ГУБЕРНАТОР ПОЛТАВЩИНИ РОЗПОРЯДИВСЯ МАРКУВАТИ РОСІЙСЬКІ ТОВАРИ У МАГАЗИНАХ

Віктор Бугайчук серед інших заходів не оминув й тему маркування російських товарів

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук підписав своє розпорядження за номером № 159. Документ має назву «План заходів з координації інформаційної безпеки держави на території області з 2014-2016 роках».

Запровадити спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» та їх розміщення на окремій полиці. Запровадити рішення має Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у Полтаві відбулася серія акцій щодо бойкоту російських товарів.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина» микрозаймы

Comments are closed.