благоустрій. вул.Васильківська. 27.07.2019

..продовжується черговий етап по благоустрою в смт Борова по вул.Васильківська – відсипають і рівняють здерту асфальтову крихту. Фото за 27.07.2019.
..нижче наведено фото та спілкування зі сторінок у фб по цій темі.

..кажуть, що інспектувати виконання робіт навіть приїхали небайдужі люди, що їх це все так зацікавило. Або то їм було байдуже, і вони випадково там всі опинилдись, хто зна..

..але нашим людям вже стільки обіцяно, але їм все мало (с) Фоменко.

..тож коли щось дійсно робиться, навіть в малій і помірній силі, раптово цього “щастя” хочеться всім і відразу. Це якщо прочитати флейм..

..бо коли щось робиться, мале чи велике, то є в кого просити і видно за що питати, а коли нічого ніхто не робив (а як ми вміємо обіцяти! ммм..), то й просити чи питати вважалось зайвим. Типу, но що з них взяти..

..комплекс накопиченних проблем вирішити одним махом за відсутності фінансування і певної протидії важко, тому велике дробиться на малі етапи, і помірно та поступово виконується, з тими можливостями що є.. Тож караван іде..

..також роботи проінспектував наш місцевий таксист-блогер Василь, як він це робив раніш, і навіть відео зробив. Дяка йому за це..

..і наголошую, той матеріал не є “асфальт”, то його “подерта фракція”, що є бітумно-гравійною сумішшю, і лише імітує асфальт. займы на карту

Comments are closed.