благоустрій? вул.Фастівська. 05.08.2017

..чергові ознаки покращення, котре нарешті почало проявлятись на багатостраждальній вулиці Фастівська, що мая дуже втомлений стан і безліч ямок. Текст з попереднього повідомлення: “..20.07.2017 на вул.Фастівська зібрали нвеличкий “консіліум”, де представники БСР разом з підрядником оглянули та погодили попередній об’єм робіт, уточнили виробничі дрібнички, залучили громадську думку (поради з дворів та від небайдужих громадян).
..як результат “консіліуму”, замість покласти суцільний шмат асфальту від трансформатора до кінця нового тротуара, від нового бордюра до краю дороги, було разом з депутатами округів де проходить вулиця, вирішено  зробить клаптями, котрі закрили найважчі моменти, але змінили концепцію суцільного покриття..

..а далі в описах з теренів фб:

..тимчасові новопоставлені й гадки не мають про необхідність контролювати роботи, враховувати зауваження і виправляти власні помилки, бо вони є маріонетками, людьми без власної волі, тому чекають команди від свого господаря. Це очевидно.

..терміново потрібно переобрати депутатський корпус, який так ганебно вчинив з власним висуванцем, за бездіяльність і повну некомпетентність, за небажання виконувати делеговані їм повноваження, а лише вирішувати на посаді вузькі власні меркантильні питання. Обирати нового голову села і нових депутатів, раз ця каденція дескредитувала себе… Геть усіх! кредит на карту

Comments are closed.