благоустрій. тротуар. 8.10.2018

..чудова ідея по створенню зручного і безпечного тротуару, на відрізку шляху від Білок до Мотовилівки, почала втілюватись! Неквапом але хутко робітники готують основу, встановлюють бордюрний камінь з отворами під дренаж (!) і вкладають тротуарні “цеглинки” модного у нашій міцевості фасону від місцевого (!) виробника, ціна і якість якого виявилась на достатньому рівні, що й оцінив щедрий добродій!

Профіт отримають усі: від місцевих мешканців що раніше йшли по обочині і ризикували викодячи на твердий і “рівний” асфальт, до водіїв котрим цей тротуар полегшить рух, прибравши раптові перепони з проїзжої частини, підвищивши безпеку. Загальна довжина тротуарної доріжки наразі невідома, роботи тривають і йде розмітка, але й наявний проміжок – це добре!

..ймовірно у такий чин (ідея того варта) можна й поширити гарні справи й надалі, бо шляхи котрі вимагають подібних долучень чимало і бізнесмени-добродії теж є, якимось найближчими вуличками викласти тротуарні стежки і зробити добру справу для всіх! займ онлайн

Comments are closed.