благоустрій. світло на Сонячній. ніч..

..в продовження повідомлення про встановлення нових ліхтарів в смт.Борова ці вечірні фото, де гарно видно яскраві джерела світла. Мешканці тих вулиць повинні упізнати свої “пенати” і помітити різницю. А на черзі наступні темні кутки..

 

Сьогодні було завершено освітлення масиву вул.Сонячна(вул.Островського),пров.Сонячний(пров.Островського),вул.Ватутіна та вул.Ново-Фастівська.Хочу подякувати всім не байдужим громадянам,які багато років звертались,добивались від селищної ради якихось кроків!Ми пообіцявши,стримали своє слово,та провели всі роботи виключно за рахунок бюджету селищної ради!Особисто для мене неймовірно приємно та важливо виконувати прохання та звернення такого роду,та втілювати в життя ті звернення,які тягнуться понад декілька років!Думаю лише тільки згуртувавшись, та працюючи як єдина команда ми зможемо змінювати наше рідне селище!!!
P.S. Звісно хочу також наголосити на тому,що є в нашій праці і помилки,недопрацювання(чистка доріг,тротуарів,сміття…).Повірте будь ласка ми враховуємо кожну думку,кожне звернення(заяву),дуже адекватно відносимося до критики!Але в той же час лише при підтримці всієї громади,ми можемо та мусимо реалізовувати будь які ідеї та змінювати наше селище,нашу державу до кращого!Адже це все лише в наших руках!!!#молодакоманда

.. взять займ онлайн

Comments are closed.