благоустрій. парк. пояснення від Холявка

Трішки інформації по парку, щоб розставити всі крапки над «і», тому що для людини, яка не мала діла з будівництвом цифра здається дуже великою:

Загально,  з селищною радою, було укладено договір на суму 161 163 грн. 00  коп. З них матеріали 82456 грн. 50 коп. (можете ознайомитись з цифрами в рахунку фактурі нижче), та робота 78706 грн. 50 коп (акт викорнаних робіт нижче) (оригінали є в БСР).

Так, БСР заплатила за зроблену частину тротуару, та за частину тротуару, яка має з’єднати зроблений тротуар та тротуар від вулиці Івана Франка(ще порядку 30м.кв. вхід в парк біля суші). Незакінчений шматок, обов’язково буде зроблений найближчим часом, так як робочі(що робили паркові доріжки), на даний момент зайняті. В договорі, хто читав, чорним по білому написано, що виконавець несе за це відповідальність (але деякі люди все ж цим спекулюють). Також дата строку дії договору прописана  до 31.12.2017, але цю дату сказали прописали з селищної ради, а саме Іван Кирсенко. Повторюсь ще раз, вхід в парк буде закінчений найближчим часом!

В рахунку-фактурі та акті виконаних робіт, як Ви можете переконатися, немає жодного завищення, всі ціни ринкові.

Навіть по зарплаті проста математика:

ЗАДАЧА

Є 4 робітники, які працювали 3 місяці. За цей період виплочено заробітньої плати 78706 грн. 00 коп.. Запитання: Скільки  в місяць отримував кожен робітник?

ВИРІШЕННЯ

  • 78706,5/3 міс.=26235,5 грн(це місячний фонд зарплати)
  • 26235,5/4 робітники=6558,9 грн

ВІДПОВІДЬ

Кожен робітник отримав в середньому по 6558,9 грн., в т.ч. і мій відсоток як бригадира.

Хіба це багато для тієї роботи, що була виконана?

Перенесено близько 80 т відсіву та дорожньої суміші,  4.125 т цементу, більше 20 т бруківки та бордюрів……..

А ще, за власний кошт, було куплено:

– двигун для трамбувальної машини за 3700 грн. (власність комунгоспу, а зломалась вона, коли робили тротуари);

– замовлено проектний кошторис за 2000 (хоча по-закону, це мала зробити БСР);

По матеріалам:

-дорожну суміш та гранвідсів привозив один із депутатів вантажівкою MAN;

-цемент закуповлювали в універмазі(так як цей магазин мав змогу видати цей матеріал в борг);

– 25 поліетиленова труба (гільза для кабеля), можете в будь-якому магазині подивитись, коштує дорожче;

– тротуарна плитка та садовий бордюр також були взяті в борг у місцевого підприємця ФОП Собка, за його цінами та безкоштовною доставкою;

З приводу договора, а саме чого його не було. До того, як приступити до парку, було зроблено тротуари по вул. Миру, вул. Васильківській та вул Фастівській, і, все було добре, роботи виконувалось, все до точності перемірялось, і виплачувалось. І, коли, Дмитро Босой попросив терміново починати роботи в парку, так як літо вже почалось, а роботи було дуже багато, до осінніх дощів треба встигнути, то ніяких питань навіть не виникало. Але, прийшов липень, і Босого зняли, а договір зробити ще не встигли, ось так і сталося. А в планах, до вашого відому, ще хотіли встигнули в 2017 р. зробити другу вітку в парку, від центрального кола, до входу в поліклініку та в’їзду в парк збоку шлагбаума, але………..

P.S. Розумію, є люди які не дуже розуміються в будівництві (сподіваюсь, що дана інформація буде дуже корисна для них), а які розуміються, просто тролять. Ними керує бажання нагадити чи повипендрюватись перед кимось. Дивує й те, що ніхто не підійде, не спитає, а якось так, як цинічний слизняк, все поза очі. Реалізуйте хоч щось толкове в цьому житті, крім як вдавлювати кнопки на компі, може поміняються погляди на те що відбувається навколо!!!

P.S.2. Якщо ще залишились запитання стосовно тротуарів, телефонуйте (067)1461936 Холявко Олександр.

микрокредит

Comments are closed.