благоустрій. очисні. 05.06.2017

05.06.2017 року разом з депутатом Київської обласної ради Волинцем О.Л. проінспектували хід виконання робіт об’єкту “Реконструкція каналізаційних очисних споруд в смт. Борова”.Вже другий рік поспіль триває реконструкція за рахунок державного та спів-фінансування з місцевого бюджетів.Дуже важливим інфраструктурним вважається цей об’єкт для селища Борова та сусідніх сіл.Під час огляду об’єкту виникло багато запитань щодо якості та термінів виконання робіт.
Результатом нашого спільного обстеження є проведення найближчим часом зустрічі з представниками підрядної,проектної організацій,технічним наглядом УКБ та депутатом Київської обласної ради.
Контролюємо і надалі хід виконання робіт та сподіваємось на успішну реалізацію даного проекту.#молодакоманда

..і трохи текстів з обговорень:

Лилия Гончарова Стіни гарно пофарбували, а що в середині? чи буде повністю витримуватися технологія очистки – адже це найголовніше!!!

Дмитро Босой
Дмитро Босой В тому то і питання чи добросовісно будуть виконані роботи…?Саме головне завдання-проконтролювати хід робіт на усіх рівнях!
Владимир Падалко
Владимир Падалко Тобто зараз нечистоти прямо в річку стікають без очистки????

Дмитро Босой
Дмитро Босой Певну ступінь очистки вони проходять…але після реконструкції передбачений зовсім інший принцип,і повинна бути максимальна очистка!
Тетяна Денисюк
Тетяна Денисюк Ну ,нарешті,невже молода команда тут наведе порядок?Віримо що не обдурите!!!

Дмитро Босой
Дмитро Босой Обов’язково наведемо порядок!Головне підтримка людей,терпіння та згуртованість!
Тетяна Денисюк
Тетяна Денисюк А Ви для чого?контролюйте якщо справитесь,молода команда буде на висоті!Все таки приємно,що за багато років в Боровій влада щось робить!

Дмитро Босой
Oleksandr  Isikov
Oleksandr Isikov Далеко не другий рік. Починалася ця справа в далекому 2013 році ))))

займы на карту

Comments are closed.