благоустрій. нова зупинка. 6.12.2016

..в центрі нашого селища Борова 6.12.2016 було встановлено чергову нову зупинку! Металеву конструкцію виготовили на місцевому підприємстві, обшили-пофарбували, привезли і встановили. Кошти – з місцевого бюджету! Наше селище набуває додаткових ознак цивілізації..

цікаво почитати коментарі, шо виникають одразу після новин, і зрозуміти настрій громадян. І це не безтілесні фейсбучні тролі, а справжні люди, більшість мешкає тут і між собою знайомі, які раді змінам і відповідно реагують в дописах..

 

..цКомментарии
Sergij Baranovskyj
Sergij Baranovskyj ДБНів, ТУ, ПЕ, та інших ДСТУ дотримались?)))

 

Дмитрий Босой
Дмитрий Босой Звичайно!)Запрошуємо особисто впевнитись…

 

Sergij Baranovskyj
Sergij Baranovskyj Та пофіг! головне шо кольори в тєму. Хоча і про них в наступному зверненні згадають “як такі. що не вписуються в архітєктурний ансамбль”. Забийте і робіть.

 

Natali Ostapenko
Natali Ostapenko Так хочется верить в будущее новеньких инвестиций=)))) Если бы они еще wifi раздавали=)))))

 

Віталій Сайченко
Віталій Сайченко Молодці, так тримати. “Ватників” не слухайте, вони не те що незадоволені тим що робиться, вони взагалі собою навіть не задоволені. Так тримати!!!!!

 

Танюшка Прилипко
Танюшка Прилипко Дуже приємно, що наша Борова змінюється, молодці, так тримати, ваші діти гордитимуться вами і самим буде приємно….

 

Роман Лемеш
Роман Лемеш Оце рівень! Молодці!Але не все ще встановили! Найголовніше на зупинках це що? Правильно- урна для сміття! Бо буде сміття по всій зупинці розкидане..

 

Natali Ostapenko

Natali Ostapenko Главное чтобы наши не делали вот так:

Фото Natali Ostapenko.

 

Роман Лемеш
Роман Лемеш І таке може бути))) якщо ніхто не буде сміття з них забирати

 

Дмитрий Босой
Дмитрий Босой Вже допрацьовують конструкцію по бакам для сміття,а дорожні знаки вчора приїхали та найближчим часом будуть встановлені

 

Natali Ostapenko

Natali Ostapenko Ну и не помешало бы наверняка=))))

Фото Natali Ostapenko.

 

Андрей Гладченко

Напишите ответ…
 
Валерій Еременко
Валерій Еременко Приємно що щось змінюеться

 

Алла Киценко
Алла Киценко Молода команда – МОЛОДЦІ

 

Аня Король
Аня Король В мене тільки одне питання, невже раніше коштів в бюджеті вистачало тільки на побілку бордюрів перед Пасхою? Чи це результат децентралізаціі?

 

Дмитрий Босой
Дмитрий БосойВідголоски децентралізації дійсно є!Бюджет дійсно збільшився,але не в рази…Я Вам скажу знаючи,та побачивши ситуацію з середини селищної ради,бюджету на певний(не менший обсяг робіт) також би вистачало!

..тут досить толерантна відповідь Дмитра, але насправді масштаб зловживань попЄредніків очевидний, бо за короткий проміжок часу (як відправили горе-мера на пенсію з вересня по грудень) зусиллями молодої команди зроблено значний об’єм робіт, тож висновки про сумми очевидні. Можливо згодом прийде час..
..ще жалько втраченого часу, з моменту обрання на внутрішні суперечки з тогочасним головою, марно витратили 10 місяців! А тепер уявіть той обсяг і рівень робіт, якби Воробей не саботував ініціативу своїх підлеглих, не вів малозрозумілу партизанщину в приміщенні ради (печатки, документи, справи, ігнор важливих зустрічей і тд.), не злигався для супротиву молоді зі своїми нещодавними “оппонентами”, за відсутності такої “допомоги”. кредит онлайн

Comments are closed.