биті ліхтарі..

Поліція розшукує зловмисників, які нищать вуличне освітлення в Борові.

На вулиці Січових Стрільців згасли зовнішні ліхтарі. Борівчани поспішили пояснити це завершенням виборів і поскаржилися на темряву депутату Фастівської районної ради, який опікується проектом вуличного освітлення, — Миколі Гірнику. Чоловік викликав спеціалістів для встановлення причини поломки. У ході огляду обладнання виявилося, що лампи були розбиті вандалами. Про даний факт депутат заявив до поліції з вимогою встановити і покарати винних. Правоохоронці прибули на місце, розпочали перевірку і з’ясували, що по ліхтарях здійснено постріли з пневматичної зброї. Це і вивело їх із ладу. Особи зловмисників наразі встановлюються. Поліція сподівається на сприяння слідству мешканців селища. Якщо хтось володіє інформацією щодо варварів, причетних до відстрілу вуличних ламп — просять повідомляти її на лінію 102.

Ця історя таки має позитивне продовження. Депутат Микола Гірник відновив освітлення вулиці, замінивши пошкоджені лампи на нові.
“Я переконаний, що дії вандалів направлені в першу чергу проти моєї репутації. Але в підсумку постраждали від них пересічні борівчани, які щодня ходять цією вулицею.
Попри такий деструктив, свій проект освітлення “Рідна Борова” я розвиватиму й надалі. Цього потребують мої односельчани. Днями вони звернулися до мене з проханням освітити набережну, яка одвіку потопала в темряві. Сказано — зроблено! Запрошую усіх на прогулянку нашою набережною — оцінити результат. Тепер там світло. Наразі працюю над тим, щоб стало ще й чисто. Об’єднали зусилля з керівництвом сільської ради і почали розчищати чагарники, на тижні вивеземо звідти сміття. Аби людям було ще приємніше і затишніше там гуляти.
Наступний мій крок — сяйво на вулиці 8 Березня. Вже отримав відповідне прохання від її мешканців. Тож скоро зустрічайте і там:).
Наостанок хочу додати, що замінити пошкоджену лампочку для мене не проблема. Прикро лише жити серед тих нікчем, які так крадькома паскудять намагання зробити довколишній світ кращим”, — написав Микола Гірник на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Приємно, що попри песимістичні настрої борівчан, після виборів депутат Микола Гірник все ж таки продовжує свою меценатську діяльність і покращує рівень життя в Борові. Чудово було б очистити селище не лише від чагарників, а й від снайперів. Краще нехай стріляють по ворогах в АТО, а не по стовпах, чи, не дай Боже, місцевих мешканцях.

взять деньги в долг на карту

Comments are closed.