Білки. Сад. Прибирання

..територія громадського саду, за школою на Білках, потребувала прибирання. Минулорічна спроба була вдала, але вимагала продовження, бо заросло покошене і дочистить незаймане теж треба було. Пляшки розкидані у місцях “відпочинку”, поруч недобудованого дитячого майданчика під лавками і в траві, було зібрано та складено до мішків. Вкопані огорожею минулого року гумові колеса зникли: частково їх спалили “малюки”, решта просто десь пропала. Встанолений будиночок вимушенно прибрали – його теж могли підпалити малорозумні недорослі.

..в роботі був весь сад, дрібне сміття зібрали і підпалили, решту згребли на купи та склали у мішки: комунгосп обіцяв все забрати. Стежку до перону, засмічену максимально сміттєношами, почали розчищати: видалили хащі сухостою і бур”яну, вирізали навколо садових дерев дикі рослини, розчистили яблуні-груші, оголовши залишки багатолітнього сміття нанесенного сюди. Гілки склали на купи і палили, стовбці порізали і передали на дрова, сміття склали мішками біля паркану, скло вивезли на пункт прийому.
..невеличка спроба початку наведення порядку! Шість осіб за 3-4 години власного вихідного трохи прибрались. Плануємо продовжити цю акцію, прибирати далі довкола саду, вибрати смітник і вірізати хащі. Наступний день прибирання можна організувати будь-коли, при гарній погоді, будемо разом вичищати та лаштувати територію. Бажаючі допомогти, приходьте!

займы онлайн

Comments are closed.