бібліотека. непорозуміння.

..”бібліотека. експеримент.” – така коротка новина, про нашу Борівську бібліотеку, була надрукована 18 жовтня на сайті. До цього теж повідомляли про незадовільний стан стін, коли робили ремонти в селещній раді, приміщення закладу було обділено увагою. Працівники бібліотеки скаржились на це, але допомоги їм не було. Потім хтось поставив електрообігрівач, щоб висушити стіни, і це начебто допомогло..

..після останнього повідомлення про бібліотеку, один з працівників закладу повідомив про невдоволення нашою новиною їхнього начальства, про якусь проблему і конфліктну ситуацію..
..під кінець розмови нас взагалі звинуватили в розголошені проблеми! Говорили про зустріч начальства на 14.00 в приміщенні Борівської дорослої бібліотеки, і запросили нас, тож мусили і приїхати…
..про подію дізналось чимало людей, які теж прийшли, щоб зрозуміти причини конфлікту. Бо давно вже виникли чутки про закриття бібліотеки, про знищення закладу, про створення тут туалету (!) для робітників ради, про розширення кабінетів, тощо..

..в залі за комп”ютером сидів відвідувач, щось шукав в інтернеті.

..ні в 14.00, ні в 15.00 нікого з “начальства” не було, були лише самі бібліотекарі, ми та гурт не байдужих. Перезвонили керівникам, вони про зустріч нічого не знали, і на неї не збирались..
..поки чекали, поспілкувались між собою, про проблеми закладу та шляхи його збереження. Присутні написали листа-звернення, що нижче є текст, стосовно ситуації..

..”Звертаємо увагу працівників Борівської міської бібліотеки для дорослих та дітей (два приміщення) Павленко Ользі Миколаївні, Харченко Світлані Павлівні, Сушак Ользі Владиславівні, які вже понад 25 років працюють у місцевому культурному закладі. А це і якісне (безкоштовне) обслуговування читачів, починаючи з раннього шкільного віку, і творчі зустрічі, вечори з митцями культури: художниками слова, вокальними групами; періодично влаштовують виставки картин сучасних майстрів, тісно співпрацюють із загальноосвітніми школами і Будинком культури Борової.
Завжди уважні до читача, знайомлять із надходженням нової літератури. Робота в читальній залі достатньо забезпечена книжковим фондом, для зберігання якого дотримується сприятливий температурний режим. Приємно відзначити, що Борівська міська бібліотека має два комп’ютери і безкоштовний доступ до інтернету.
Фонд бібліотеки привертає увагу різнотематичною літературою та її поповненням новими надходженнями (художня література, енциклопедичні видання, технічна література тощо). Це відбиває постійно діюча виставка (стенди книг), що охоплює широкий спектр напрямків: від національної історії та культури України і рідного краю до актуальних проблем сучасності.
Сподіваємося, що добре налагоджена робота нашої бібліотеки завдяки обслуговуванню читачів фахівцями буде помічена Фастівським відділом культури, адже борівчанам небайдуже майбутнє цього культурного закладу, який постійно має відвідувачів і фактично продовжує своє призначення інформаційно-пізнавального центру для всіх борівчан, незалежно від віку.
Мимоволі нашу увагу привернув стан стін при вході до обох відділів бібліотеки: частково вогкість під вікном. До того ж бажано було б усунути й інші «косметичні» недоліки.
Бажаємо працівникам нашої бібліотеки активніше налагодити співпрацю з Фастівським відділом культури у наданні Борівській бібліотеці (два приміщення) посильної допомоги у належному підтриманні приміщень.
З вірою та надією на збереження Борівської міської бібліотеки борівчани:
видатні громадяни Фастівського району» С.М.Жук
«Золотий фонд Фастівщини» О.Я.Жук
В.Ю.Жук
депутат VI скликання Борівської
селищної ради М.А.Бухальська

керівник туристичного шкільного
гуртка у Боровій Л.М.Гончарова

активісти селища А.А.Гладченко
Т.В.Гладченко
Я.В.Нєжельський
22 жовтня 2013 року”

…випадково до зали зайшла представник адміністрації селища, і почала розмову з працівниками бібліотеки, проігнорувавши присутніх (навіть не привітавшись). Було їх розмову чутно погано, тому ми підійшли ближче і перепитали, про проблеми та інше. Відповідь дослівна: нема ніяких проблем! Чому ми зібрались, навіщо захищаємо заклад, що нас стурбувало, хто нам дзвонив, коли зроблять ремонт стін – все було марним, бо “нема ніяких проблем!”
..здається, в когось дуже “плоский гумор”..

..п.с.: випадковий збіг обставин, добродій що надав обігрівач, саме сьогодні його забрав назад. Все.. займ без отказа

Comments are closed.