бббн. пояснення Кізяна

..трохи тексту від Кізяна, як він то все розуміє, стосовно стуації у бср. З коментарями..

..нарешті в нас пішла хвиля поінформованості від адміністрації бср (бувш.!) за актуальний стан речей перед громадою. Тепер вони готові надавати інфу і тд.(що стримувало той порив паніше?). Щоправда постійно виникають певні фахові недоліки, котрі сплачувались як спеціалістам у своїй сфері (+премії!!), а насправді недалеким аматорам (нажаль).
..як “міколог” мікологу приведу зрозумілий принцип, який близький тобі за основною роботою (ти ж теплиці побудував і часу там провів бульше ніж в бср), це коли росте меганом на грибниці, то гарно тільки йому одному, а решта її гине! Максим, не будь як меганом! Тобі твій товариш стіл на дн накрив, інший товариш і меценат до ресторану запросив, тубілець-іноземець тобі пропонує стати головою селища бо ти, як він вважає – достойний (це він казав усім кандидатам)! А в той час є запис, де ти ведеш бесіди, котрі зробив твй товариш Ваня-діктофон…

..і саме головне: свою активність на цій ниві (який ти гарний , а решта – орки) ти розпочав одразу після того, як невчасно написав свою заяву на звільнення і не встиг утікти і отримати гроші. Будь мужиком, відмовся від грошей і доведи свою правоту, йди у суд!
взять деньги в долг на карту

Comments are closed.