архів з 22.07.2017

..архівна новина за 22.07.2017: представниками ГО «Громадський актив селища Борова» було передано волонтеру Едуарду Копилову чергові набори речей, що зібрали за минулий період, для дітей і дорослих в прифронтовій зоні. А для транспорту, котрим все це возиться, було презентовано комплект бу але пристойних коліс з власних запасів  і декілька додаткових коліс на додаток, бо наявна гума вкрай зношена і лиса, а автівки потерпають.


..аналогічні запити про колеса були і раніше, і тексти були теж:
колеса для ато

..волонтерка дала запит на колеса для “пажерика”, котрий працює в АТО, та уточнила розміри і кількість: R15 32×11,5 2 шт. Перепитали численні контакти, отримали переважно негативну відповідь, або пропозицію на інші розміри, але вимагалось те що треба. Власник СТО (Борова-Солтанівка) по ремонту автівок Дмитро відгукнувся з майже ідентичним розмірами (R15 31×10,5 2 шт.) і оперативно їх нам передав. А далі через представників ГО «Громадський актив селища Борова» довезли до замовника Лариса Керженцева, котра передасть їх на фронт.


колеса для ато 2

Отримала фотозвіт від 130-ї, дякуємо Маньяку за швидку доставку. Хлопці отримали шини від волонтерів Борова, Андрія Гладченко та власника СТО Борова-Солтанівка Дмитра (колеса для ато). Щира подяка волонтерській організації *Новобеличи Фронту*-Олександру Кравченко та його помічникам за відшиті 50 пар флісових рукавиць, Маньяку-за майки та флюколд. Галині Барсученко-за приготовані гриби, Валентині Павлівні-за фін. допомогу. Також отримали збройове масло, ліхтарик, свічки….


подарували колеса

..подзвонили невідомі люди на телефон, перепитали стосовно придбаного громадою с.Борова автомобіля газ-66, про який вони дізнались з новин “п”ятого каналу”, запропонували шість нових покришок з камерами. Безкоштовно. Подарунок.

..самовивіз. Тож поїхали, пізно вночі їх забрали, повантажили і привезли в с.Борова з м.Бровари.
..за цей подарунок, за який ми щиро дякуємо мешканцям м.Бровари. Благодійники: Рева Віталій Іванович та Сідий Олександр Миколайович.

..було ще передано пару залізних паливних баків, до ниж ще дійде черга.. займ онлайн

Comments are closed.