архів. Євген Букет. 250-річчя Коліївщини

.. архіне повідомлення від 19.04.2018: Борова-Білки-Мотовилівка-Велика Мотовилівка-Мотовилівська Слобідка: 5 шкіл-5 уроків-лекцій-презентацій з нагоди 250-річчя Коліївщини провіведено 19.04.2018 у Фастівському районі на запрошення представника ГО “Рух розвитку селища Борова” та власника інформаційного ресурсу borova.orgAndrey Gladchenko

Такого “марафону” у мене ще не було 😁
Дуже гарний досвід для мене напередодні майбутніх заходів (Щорічні вшанування героїв Холодного Яру) і, сподіваюся, дуже гарна нагода для дітей була познайомитися із земляками-учасниками повстання надвірних козаків. Тепер завдяки Андрію Гладченку всі названі школи мають мої книжки “Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини” і “Швачка – фенікс українського духу”, а також примірники газети Культура і життя зі статтею Роман М. Коваль про мотовилівського отамана Бурлаку (Овсія Гончара). Вірю, що зерна національної свідомості, посіяні сьогодні, проростуть щедрим урожаєм майбутніх звершень в ім’я України!

Євген Букет

п.с.: фото та відео виступів додається, лекції підлаштовані під наявну аудиторію і мають незначні розбіжності у подачі матеріалу без зміни суті, що вказує на гнучкість і можливості адаптування. Підліткова аудиторія зазначених шкіл по різному реагувала на лекції, відкриваючи імена місцевих героїв минулих подій, але вели себе гарно і терпляче. Можливо якийсь відсоток забажає дізнатись більше і поринути глибше у той історичний вир подій, тому й було презентовано книги від автора.

Comments are closed.