архів. волонтерські справи 12.11.2014

.архівне повідомлення про волонтерські справи: .черговий рейс з волонтерським вантажем з с.Борова до м.Житомир: відвідали дитячий реабілітаційний центр “Сонячний дім” та військовий шпиталь.
..а перед цією поїздкою тривали збори з різних кутків нашого селища, та від різних добродіїв, що бажали допомогти у нашій справі. Поіменно перераховувати зайве, бо люди бажають залишатись “інкогніто”, і лише іноді встигаю їх фотографувати.

..малеча віддавала свої іграшки, дорослі додавали дитячу одежину і меблі, а також посуд і харчі. Таким чином назбирали автівку! Запит на домашню випічку підштовхнув до роботи “кулінарний цех”: багато кексиків та пиріжків передали господарки, які їх зробили напередодні. Солодощі, цукерки, мед, печиво, дитячі розмальовки та олівці, консервація ітд. – це все в коробках та пакетах було передано нам, щоб відвезли туди, де чекають.. Подробиці на фото..

 

..окремо про нашу ЗОШ І-ІІІ ст.: повідомили про зібрані речі, запросили забрати, а довідавшись про потребу в пиріжках -передали теплі (!) свіжі булочки. Ще й блок соку! Подяка всім учням і дорослим, за допомогу!

..привезли в дитячий будинок, розвантажили.

..привезли в шпиталь, роздали.

..і інформація про наші відвідини від Олег Бойко:

Сегодня опять приезжали ребята с Боровой. В детский приют привезли свежую домашнюю выпечку (дети хомячили за обе щеки), разскраски, одежду, игрушки, картошку и огромный ковер))). Затем поехали в госпиталь и угостили ребят выпечкой, медом и соком. Так-же передали теплые вещи и ведро меда для АТО.

..плюс фото посилки

Comments are closed.