архів. Василь Легкий. вернісаж 29.04.2017

..художник Василь Легкий і  фото його робіт з виставки 29.04.2017 проведенної в приміщенні Могилянки. Є роботи олією, є акварелі, є гравюри. Фото робилось у переддень відкритя..

Народився Василь Легкий у Києві 29 квітня 1981 hjre. Малювати почав ще до школи.

В. Легкий на пленері.

Під час навчання у школi відвідував рiзноманiтнi гуртки: рiзьблення по дереву, конструювання, вчився у малiй авiацiйнiй академiї і це все поєднував із навчанням у київській художній школі.

У 2005 hjws закінчив видавничо-поліграфічний факультет НТУУ «КПІ» за спеціальністю художника-графіка. Після закінчення інституту працював дизайнером у будівельній фірмі, головним художнім редактором у видавничому домі «Києво-Могилянська академія».

Багато мандрував, їздив у творчі відрядження до Італії, Чехії, Польщі та Німеччини, робив замальовки у Болгарії та ін. країнах. Писав етюди у Криму i Карпатах.

У вільний час виготовляє театральні маски, малює портрети, різьбить по дереву тощо. Популяризує народні звичаї, а також декоративно-прикладне мистецтво, проводитьмайстер-класи з різьблення, витинанки та писанкарства.

Малює по склу. Прийом локального кольору є домінантним у його олійних роботах.

Для акварелей художника характерна кольорова мозаїчність, що створює своєрідну авторську «структуру Всесвіту», наводить на асоціацію з вітражами.

Періодично звертається до такого виду мистецтва як камея (був відомий ще у давніх вавілонян та греків). Скульптура представлена у широкому діапазоні від мініатюри до робіт вистотою у людський зріст, у більшості робіт відображені персонажі української народної міфології.

Займається ілюстративним оформленням книг (чорно-біла графіка).

Зараз Василь Легкий працює у Національній художній академії мистецтв і архітектури у лiтографськiй майстернi на посадi майстравикладача.

\

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
facebook
Легкий Василь
Легкий Василь – Сайт художника
Василь Легкий: Подорожній щоденник
Відкриття художньої виставки “Мої мандрівки”. Василь Легкий. Живопис, графіка
займ без отказа

Comments are closed.