архів. текст. Борова. 27.03.1947

..добірка архівних новин з районного часопису “Перемога” про селище Борова. Цього разу Заява директора школи номер 17 (сучасна ЗОШ І-ІІІст.) про надання допомоги учням нашого населенного пункту. Повоєнні часи були дуже важкими, нестача харчів була великою проблемою, але її намагались посильно вирішувати.

Протокол 5 від 27 березня 1947 року.

. Заява директора школи про надання допомоги учням.

Слухали: Заяву директора школи 17 про дачу  допомоги учням (виділення хліба) . Згідно закону всеобуча всі учні повинні відвідувати школу, а на сьогоднішній день 33 учні сестиматично не відвідують школу із за недостачі взуття, одежі  і особливо із за недоїдання.  Через недоїдання втрачаютьсяї зір та слух. Із за поганого матеріального стану деяких батьків деякі учні залишають школу та ідуть працювати. По чому просимо виділити деякі продукти харчування ( хоть би раз в день давати 50 грам хліба до чаю) , а ССТ ( сільське споживче товариство) такі кошти виділити не може.

Постановили

В цілях підняття продуктивності учоби учнями, обязять голову ССТ(сільське споживче товариство) Селезньова  організувати при школі 17 буфет, де б могли учні купувати чай і суп зготований з відходів м’яса для ковбаси. Поручить Савченко і Селезньову добитись допомоги в райпотребсоюзі необхідних продуктів харчування.

надано від краєзнавця Стеценко Андрія Миколайовича, який опрацював архівні матеріали микрозайм

Comments are closed.