архів. Т-150. подяка..

..архівний допис за 2015 рік, де надано опис тогочасних подій, де було задіяно кошти громади і окремих добродіїв, а також залучених осіб і організацій..

..громаді селища Борова, за підтримку Збройних Сил України від підполковника Гапчука С.В., отримано подяку.
..опис подій, де висвітлили проблему і її рішеня, в наведенних нижче посиланнях:
Т-150. монтаж..
https://borova.org/t-150-zlamok/
https://borova.org/t-150-vidpravka/
https://borova.org/t-150-obkatka/
https://borova.org/t-150-proplati/
https://borova.org/t-150-prodovzhennya/
https://borova.org/t-150/

..це архівний допис про події за лютий-березень 2015 року, коли виникла і як вирішувалась ця проблема, та власне лист подяки від воїнів, як результат. Листа отримано було саме 26.03.2015.

 


Т-150

..від нашого земляка з передової прийшло повідомлення, в якому є запит на відновлення пошкодженої в бою спецтехніки, а саме побито осколками двигун. Ремонт техніки власноруч можливий – відсутні запчастини! Наразі уточнюється що саме там стіть, Т-150 чи “Кіровець”, і що потрібно. Попередньо: блок, вкладиші, колінвал, головка і тд. Можливо знайдеться варіант цілого двигуна, то теж цікаво. Но фото той аппарат і поруч наш земляк з с.Мотслобідка Беленя Сергій Степанович.


Т-150. продовження.

..продовження теми про ремонт техніки на передовій, трактора-траншеекопача на базі Т-150, на прохання нашого земляка з с.Мотслобідки Белені Сергія Степановича. Волонтери з м.Києва дізнались про цю проблему, запропонували допомогу, зібрали кошти. Сумма зібранного на даний момент складає лише 7000 грн. Двигун на трактор знайдено в Попельні, майстрів що ремонтувати його можуть теж там знайшлись, кошторис по запчастинам та роботі склали – вийшла попередня сумма в 18000 грн., а потім її перерахували з включенням робочих, але бу запчастин (для здешевлення), стало близько 14000 грн. Планується викупити і відвезти справний робочий двигун, передати його військовим, забрати в обмін зламаний двигун та відвезти до Попільні. Транспортування (логістика) з Фастівського району до с.Гранітне, та у зворотній бік, приблизно складає від 4000 грн. (можливо і 6000 грн.). Загалом сумма може бути під 20000 грн.

..попередньо дано погодження на відновлювальні роботи з двигуном в Попільні, розраховуємо на підтримку громади, щоб їх закінчити та оплатити. Тоді почнемо шукати кошти на транспортування..
..пропозиції чекаємо за телефоном: 0507777085


Т-150. проплати..

..поточний стан речей: двигун частково оплачено приватними коштами добродія (7000 грн.), його зібрано і встановлено на стенд, планується тестування та запуск. Про попередні дії повідомляли. Можливо при позитивних перевірках і тестуваннях двигун покаже свою сто відсоткову готовність і його можна буде забирати. Маємо поточний борг за це все в 7000 грн. і шукаємо спонсорів-меценатів для фінансової підтримки з погашення боргу. Плануємо доставку в с.Гранітне (або до м.Волноваха) і шукаємо відповідний транспорт: вантаж вагою в 900 кг, габарити 1,1 м висоти, 0,9 м ширини і 1,2 м довжини. На підприємстві є рампа, можуть завантажити згори, треба лише розвантажити в полі після доставки. А поламаний двигун завантажити і вивезти. Тривають перемовини з НП на промокод чи саму ймовірність такої роботи. Можливо підмогу надасть наш воєнком або район, бо справа спільна, а час спливає…

..рахунки по ремонту двигуна Т-150.


 Т-150. обкатка..

..продовження історії: після проведення оплат запчастин, згідно виставленним рахункам, було розпочато роботи по двигуну на трактор Т-150 (траншеєкопач в с.Гранітне). Майстри з смт.Попільня (яких випадково знайшли разом з двигуном) в короткий термін провели ремонт і встановили двигун на спеціальний стенд для тестування. Ми були свідками тестового запуску і прогону в різних режимах – двигун працює! Наразі для транспортування його готується каркас, металева рама для зручності перевантажень та захисту самого двигуна, і його закріплення. Робочі рідини злиті, двигун сухий, лише сам механізм. Тосол та мастило буде надано додатково у транспортих тарах, які зол”ють після встановлення та підключення двигуна на трактор.

..на фото є сам двигун, майстерня, безліч станків та спеціальних приладів, двигуни і техніка в ремонті, поточні замовлення.

..на відео детальна розповідь про ситуацію, про двигун і технічні моменти, від підприємця Голені Сергія Івановича, який допоміг нам в цій справі.


Т-150. відправка.. 

..продовження історії: двигун передали перевізнику НП для доставки з смт.Попільня до м.Волноваха, після проведення обкатки. Маса двигуна дозволяє використати бонус-код, що межує на відмітці в 1000 кг., який в свою чергу надали волонтери з “Крила Фенікса”. Робочі рідини (тосол та мастило) було придбано окремо за додаткові кошти (загалом 1300 рн.) і передано у транспортних тарах. Додатково надано вал, для потреб ремонтних в полі, і він теж є на фото. Чекаєм на звістку з передової про отримання цієї бандеролі.

..маємо намір забрати поламаний двигун, доставити його в смт.Попільню, спробувати полагодити. Це ще додаткові кошти…
..всіх добродіїв, що задіяні в цій справі з посильною участю, відзначено буде на шпальтах цього ресурсу.

..на данний момент кошторис такий:
1. ремонт двигуна, кошти на запчастини – 14000 грн.
2. технічні рідини для двигуна – 1300 грн.
3. логістика – безкоштовно
4. сам двигун на обмін – безкоштовно (у разі обміну)
5. організаційні моменти (зв”язок, поїздки, координація, пошук) – коштом громади селища Борова (громадського активу)
6. повернення зламанного двигуна (зворотнялогістика) – невідомо
7. особисті затрати майстрів в сільгосптехніці – невідомо (вони є, але не говорять..)

..актуальний перелік тих, хто підтримав цю справу фінансово:
1. Мялик Віктор – 7000 грн.
2. Гладченко Віктор – 7000 грн.
3. громада селища Борова (громадський актив) – 1300 грн.


Т-150. зламок..

..продовження нашої історії з двигуном для траншеєкопача на базі т-150, де минулого разу повідомили про його відправку з смт.Попільня на с.Гранітне, на спеціальній транспортній підставці. Двигун обміняли, ремонтний на поламаний, і саме цей момент зафіксовано на фото. Чекаємо на повідомлення про встановлений робочий двигун на шассі і про надходження зламка до майстерні.

..фото роблено у Волновасі на території НП.


Т-150. монтаж.. 

..продовження історії з двигуном для траншеєкопача Т-150, який знаходиться в с.Гранітне, на ремонтній базі: двигун почали встановлювати на раму, монтують і кріплять, готують підключення паливопроводів та до системи охолодження. Невелика затримка за радіатором, він весь посічений, і зараз пробують з трьох пробитих зробити один цілий і робочий. На фото процес монтажу.

..фото надіслано електронкою, допис такий: “З вдячністю від 72бригади.”

..


…такий архівний допис.

Comments are closed.