архів. Страшук. 3 книга. Мотовилівка

..до друку готовий черговий твір Анатолія Страшука: історична книга про Мотовилівський край та до 100-річчя загибелі Мотовилівського отамана Овсія Гончара. Попередні книги ми анонсували. Планується мінімально-оптимальний наклад у 500 екземплярів, що вартує під 20 т.грн., і вже частину коштів якусь зібрано, але треба ще. Новомодне слово “крауфандінг” чи просто меценатство може стати в нагоді, щоб збільшити наклад і зробити слово історії нашого краю більш поширенним. Нижче звернення від автора і фрагменти книги..

Шановна громада!

Звертаюсь до Вас за допомогою на видання історичної книги про Мотовилівський край та до 100-річчя загибелі Мотовилівського отамана Овсія Гончара. Книга патріотична, в ній відображено становлення Української державності 1917-1922рр, героїчну боротьбу за незалежність, палке кохання і велику трагедію нашого люду. Уже зібрано коштів більше, як половини видання, але ще трохи не вистачає.
Уклінно прошу Вас, по мірі можливості пожертвувати скільки зможете.
Цим самим, Ви внесете вклад у відродження історико-культурної спадщини Мотовилівського Куща, який ми повинні зберегти та передати наступним поколінням. Читачам – книга буде тільки в дарунок, у тому числі і від Вашого імені.
Нехай Господь допоможе повернути Ваші затрати, і щедро обдарує Вас, і Вашу родину міцним здоров’ям та довголіттям. Дякую за підтримку.

Номер картки 4149500130857272

З повагою Анатолій Страшук, телефон 096-508-28-67

..кілька сторінок для прикладу..

Comments are closed.