архів. робота БСР

архів від by .

..нижче наведено трохи тексту з компіляцією подій, стосовно бср, що є ВИЙНЯТКОВО моєю власною думкою і може комусь бути не дуже приємною. Частину людей котрих я вважав друзями і колегами, тепер стали опонентами і навіть ворогами, що у світлі останніх подій лише висвітлило їхню суть. Мені кажуть, що я помиляюсь і все не так, і що “світла” сторона у них, і варто “починати працювати..”. Але звик орієнтуватись за покликом совісті тож і набрав той текст..

Адмін ресурсу: Гладченко Андрій

..минуло майже 2 місяці з моменту рейдерського захоплення влади в смт.Борова в приміщенні БСР, коли депутати що обрані своїми представниками від імені народу, за власною ініціативою (або скоріше за спільною змовою, що ініціювали окремі кола) без узгодження з громадою за фіктивними і трохи недоведенними данними, усунули тогочасного в.о. і поставили тупу маріонетку. Чому “тупу”? Бо ЖОДЕН з них на цю посаду не пішов (а де амбіції?), знайшли самого недалекого (хоча і говіркого!), пообіцяли йому щось (мабуть гроші!?), і втулили на мінімальну державну оплату у 2800 грн.(!). І той згодився!!! (мабуть “хабар” окремо додають) Чому змістили Босого? Той пояснював: небажання працювати за їхніми темними схемами, і чинив опір нав’язуванню своїх “тем”. Тобто прибрали того, хто чинив ім опір і дійсно щось робив! Робив ВИЙНЯТКОВО за кошти з бюджету селища, а не йшов на уклін різним “благодійникам”..

…потім у новообранного вмикнувся “скаженний прінтер” і почав терміново лупати печаткою по різних паперах, у які навіть не вникав (за його свідченнями, що є на відео), котрі підсовували “доброзичливі” колЛеги. Легітимність усіх наступних дій і постійні верески на фейкових сторінках щойнонароджених захисників ЮЮ (а саме так заочі те в.о. кличуть ті, хто його експлуатує) буде перевірятись, це зрозуміло усім, але керуючись тимчасовим моментом його використовують на 120%.

..ще чергова ознака “темних часів”, це ПОВНА інформаційна блокада, котру створили телепні в БСР з моменту свого царювання: ЖОДНОГО протоколу, звіту, об’яв (декілька прийшло випадково, комусь мабуть забули заборонити), оголошень суспільноважливого характеру, навіть банального привітання (День Прапора, День Незалежності, День знань, тощо) ці манкурти не спромоглися надати. Йолопи!

..ті хто привів їх (недалекоглядних), розуміють свою “непричетність” до ситуації, і за лаштунками залишаться й надалі, а “лільки” вигрибатимуть що зуслужать.

..про поточні роботи: ВСІ роботи заплановані за каденції Босого були у процесі виконання, більшість з них закінчено і вже виконують свій фунціонал, але є декілька моментів що “підвисли” вийнятково за недалекоглядності актуальних керівників адміністрації БСР, бо вони тупо не відають що робити далі..

..якщо хто не знав, то в БСР змінено головного бухгалтера (хто в темі, той розуміє наслідки), а на цю посаду взяли людину з обмеженним досвідом (і як кажуть чутки, з попкередньої роботи звільнену по статті!). Висновки очевидні..

..”приємно” спостерігати як оживились всі “консерви”, котрі за відсутності дозвільної та погоджувальної документації було заблоковано, але раптом такий “вітер змін” і легка ступінь отримання відтиску печатки на папері робив бомагу докУментом, що одразу відкрились нові торгові точки і почались жваві продажі. І це все стало раптово цілком легальним..

..землі бійцям АТО і голосування на сесії були красномовними: воїнам дулю! Це якщо стисло. Тож перегляньте те відео ще раз, зверніть увагу на попереднє відео де знімали тогочасного в.о., порівняйте і зробіть висновки..

п.с.: дивно і трохи смішно було спостерігати згодом, коли “народні обранці” постфактум робили свої “віче” на округах, і доводили “новини”. Реакія людей їм на їх рішення, м’яко кажучи, не сподобалась. Чергові (або позачергові) вибори покажуть що виберуть люди…

п.п.с.: штатний розклад, а він змінений, також наразі не оновлено. Ці йолопи банально туплять..

п.п.с.: зверніть увагу на раптову тишу, що тепер оточує цей “балаган”, бо зайвий розголос їм не на користь?

  деньги в долг

Comments are closed.