архів. померла Чоловська Людмила Феліксівна (06.05.20)

Чоловська Людмила Феліксівна (19.11.34 – 06.05.20)

6 травня 2020 року навіть сама природа сумувала дощем за Людмилою Феліксівною Чоловською. Вона покинула цей світ на 86 році життя, залишивши позаду довгий шлях, сповнений улюбленої роботи вчителя, догляду за чарівними квітами і деревами в її старому саду, безкінечними хатніми турботами.

Тут, в Боровій, жили її батьки, діди, з перших поселенців нашого селища. Тут Людмила Феліксівна десятиліття свого життя сумлінно віддала роботі в Борівській середній школі, викладаючи улюблену хімію і біологію.

ЇЇ знало, напевно, пів селища. Якщо йшла до церкви чи то до магазину, то раз по раз зупиняли її учні і діти учнів, знайомі, сусіди, запитували про здоров’я, передавали вітання. Щира, надзвичайно інтелігентна, ця людина для кожного знаходила добре слово, подяку, привіт.

Вона була дуже скромною і порядною людиною, майже завжди залишаючись у тіні, спішила на допомогу тим, хто її потребував, ділилася знаннями, коштами, сердечним ставленням. Але головною рисою було те, що Людмила Феліксівна як глибоко духовна людина завжди прощала людей, які ранили її добре серце. Саме ці якості зробили її Людиною з великої букви.

До свого останнього дня плекала свій чарівний сад-город, милувалася буянням весняного цвіту, будувала плани на найближче майбутнє, навіть замочила для пророщування огірочки…

Людмила Феліксівна завершила свій земний шлях на день Георгія Побідоносця, 6 травня. Нехай святий Георгій буде її Ангелом охоронцем в іншому світлому житті по ту сторону Лети!

Comments are closed.