архів. новий дитсадок в Мотслобідці 2016!

..1 листопада 2016 року в селі Мотовилівська Слобідка сталася дуже важлива подія – відкриття групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (дитячого садочка).

Задум оформили як філію дитсадка в смт.Борова “Калинка”, всі дозвільні та реєстраційні питання вирішували разом з представниками молодої команди Борівської селищної ради та відповідних установ району, а в.о. голови Дмитро Босой особисто виїздив з паперами-погодженнями і довів цю ідею до її втілення. Чималу допомогу в цих процесах отримали і від благодійного фонду “Сварог”. Це перший садочок за всю історію існування села. Опис і відео з події нижче..
На відкриття прийшло дуже багато мешканців села, працівники фонду, голова села, працівники Борівської селищної ради, районні депутати та депутати села та звісно прийшли дітки, які будуть відвідувати садочок.
Наш садочок “Малятко” вдалося відкрити завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей.
Хочемо висловити свою вдячність меценату Віктору Ничипоровичу М’ялику за подарований садочку дитячий майданчик, голові села Євгену Володимировичу Осадчому, депутатам районної ради Миколі Гірнику, Вадиму Омельченку та Олександру Черняку, всім батькам та вихователям, які допомагали красити та встановлювати майданчик для діток.
Сподіваємося, що діткам дуже сподобається їх новий дитячий садочок з купою цікавих ігор, книжок та іграшок)))
решта фото тут.

Comments are closed.