архів. МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Твої руки можуть врятувати життя дорогої тобі людини” – чудове гасло для початку навчання на курсах BLS, де відпрацьовують практичні навики, у Школі Першої Допомоги. Заходи реалізуються в рамках проекту «Розвиток системи добровільної рятувальної служби в Україні». Охочим отримати додаткові знання і навички варто звернутись Helen Komisarenko та Максим Конончук. Про курси далі..

Був перший, другий і третій день занять. Все відбувалось у м.Фастів.  Трохи опису подій і фото.

Перший день нової групи на навчанні курсу BLS 10 лютого 2019 року.
Вітальний текст, слайди, опис базових понять у сфері рятувальників і домедичної допомоги, основи..

Другий день. Перша група продовжує навчання курсу BLS 17 лютого 2019 року. Відпрацьовуємо далі практичні навики, слухаємо і записуємо, “шліфуємо” на манекенах отримані знання..  .

Третій, фінальний, день навчань для одної з наших груп завершився.

Все було круто, дуже круто. Кожен день занять був продуктивний, інформативний, цікавий та веселий. Ми подружилися і навіть дуже) Протягом трьох днів занять ми і навчились новому, і закріпили старі знання, і побачили як міняються принципи надання першої допомоги з часом.

А сьогодні ми ще й склали іспит! І успішно!) Так, нервували.. так, помилялись.. Але довели що маємо знання і вміємо використовувати їх на практиці)

І ми можемо бути впевнені що у нашому місті стало більше ще на 10 людей які вміють надати першу допомогу і не розгубляться в критичній ситуації!)

Заходи реалізуються в рамках проекту «Розвиток системи добровільної рятувальної служби в Україні», співфінансованого з коштів програми Польської Співпраці розвитку Міністерства закордонних справ, разом зZakon Maltański Polska Order of Malta Poland та МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська.

..сертифікат Першої допомоги (BLS) отримано!

..ймовірно що подібні навички є у мнс і поліції, у лікарів швидкої допомоги і у відповідальних осіб закладів освіти, але й пересічним громадянам знати і вміти застосувати подібні знання не завадить!

взять займ онлайн

Comments are closed.