архів. лекції в школах. Мотовилівський бій

..архівне повідомлення. (Аналогічні лекції планувались і цього року, але за збігом обставин цю подію вимушені були відмінити) 17.11.2017 за організаційної та технічної підтримки ГО “Рух розвитку селища Борова”, в підтримку головної мети організації у розвитку культурної, історичної і патріотичної спадщини України, було проведено лекції в навчальних закладах н.п. Мотовилівського куща (смт.Борова (+Білки), с.Мотовилівка, с.В.Мотовилівка, с.Мотслобідка) приурочених до відзнаки чергової 99-ї річниці Мотовилівського бою.

Учням старших класів провів лекцію директор Фастівського міського музею “Музей на колесах” Едуард Мондзелевский. Розпочали з першого ранкового уроку в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст., потім переїхали до Борівської ЗОШ І-ІІ ст. на Білках, тоді до Мотовилівської ЗОШ І-ІІ ст., піднялись на гору до Великомотовилівської ЗОШ І-ІІІ ст., а на фінал доїхали до Мотовиловськослбідської ЗОШ І-ІІ ст. Формат лекції був сталий, добірка інформаційних повідомлень розрахований на аудиторію, варіативність подачі була з огляду підготовки слухачів.


Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Борівська ЗОШ І-ІІ ст. (Білки)


Мотовилівська ЗОШ І-ІІ ст.


Великомотовилівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Мотовиловськослбідська ЗОШ І-ІІ ст.

..загалом рівень патріотично-історичної підготовки низький, основні відомості про ключові події відсутні, назви державників і видатних діячів тих часів не відомі, преамбула і результат подій Мотовилівського бою стали відомі лише після лекцій, є надія що спроба донести інформацію у юні голови вдалась..

Comments are closed.