архів. ГО “РУХ”. запити до БСР

..минув вже рік від того моменту, як тогочасний тимчасовий очільник отримав офіційні запити від імені керівника ГО “Рух розвитку селища Борова”, а відповідь надав яку вважав за потрібне. Відписався....текст минулого повідомлення: минуло понад 6 місяців з моменту надання офіційних запитів до бср. Відповідь на них відсутня… Нижче текст з минулого повідомлення.

Posted on by

..враховуючи відсутність у вільному доступі, навіть після численних звернень до представників БСР, актуальних інформаційних звітів і повідомлень, було від імені керівника ГО “Рух розвитку селища Борова” Босого Д.А. ініційовано відповідні запити до тимчасового в.о. Борівської селищної ради Руденко.Ю.Ю.

Раніше потреба у подібних запитах була відсутня, інформація надавалась безперешкодно і в повному обсязі для оприлюднення, а тепер вимушені її вимагати, що є певною ознакою змін. Нагальні запити: копії протоколів депутатських комісій, копії протоколів з 21 по 23 сесію, копій декларацій працівників БСР. Термін: до 10 діб.

..а потім надійшли “відповіді”:

БСР. відповідь на запити. 29.11.2017.

..враховуючи відсутність у вільному доступі від БСР важливої інформації, актуальних звітів і повідомлень, було від імені керівника ГО “Рух розвитку селища Борова” Босого Д.А. ініційовано додаткові відповідні запити до тимчасового в.о. Борівської селищної ради Руденко.Ю.Ю. Минув зазначений законом термін, коли потрібно надати відповіді, і звернулись до бср 29.11.2017 за поясненнями. Було продемонтстровано офіційну відповідь на декількох аркушах. Ознайомтесь.. Всі як під копірку.


..а це “своєчасна” відповідь на проведення урочистих заходів до вшанування подій 99 річниці Мотовилівського бою. Оперативно.

..найкраще для махінацій – це повне втаємничення всіх рішень і дій, щоб менше виникало підозр, втиху все..

 

п.с.: офіційнії відповіді від бср на ці запити, котрі надавались на ім’я тогочасного очільника,  наразі відсутні.

п.п.с.: як повідомляють з бср, найважливішим є прибирання, наразі в штатної прибиральниці вже відібрано інструменти і… тимчасовий в.о. опановує її фах! Тому й паперова робота занепала.. Як би прокоментував цю ситуацію Микола Янович: “справжнійгоспідар”! (с)


..наразхі ситуація трішки змінилась, і тепер “справжнійгоспідар”! (с) починає писати свої запити й отримувати відповіді на них, тож все як він хотів…

  взять деньги в долг на карту

Comments are closed.