архів. доставка уаза. 12.10.2015

архівне повідомлення з 2015 року…тривала історія з ремонтом уаза для АТО отримала продовження: автівку повністю протестували, викликали бійця з передової – нашого односельця, передали йому. Він теж проганяв на ній, виявив недоліки і оперативно їх полагодили. Потім був тривалий пошук попутньої вантажівки у бік передової, для здешевлення доставки, та зменшення навантаження на двигун уаза. Спочактку пропозицій було багато, а потім як їхати, зникли всі..

..винайняли місцевого перевізника-автоевакуатора, попередньо домовились та оплатили за послугу, але він проїхав меньше 40 км і…сам зламався. Халепа. Ремонтні роботи затяглись до ночі, а ранком стало зрозуміло, що це авто саме вже нікуди тепер не їде ыныкого не везе.
..через добу після халепи було причіплено уаз до “буксірика” і доставлено у столицю, де йому додали тосолу в систему охолодження та переглянули наявність змащуючих рідин в мостах і коробці, після 60 км буксирування. Все було в нормі. Трохи пальним бусу і метизами для “дишла” допомогли дальнобійники, а потім “караван” відправивсь у дорогу.
..через 10 годин ходу (і 600 км) прибули на проміжну базу, де відчипили від “буксірика” уаз та полишили його. Через ніч повернулись у столицю, а уаз навантажений харчами-речами самостійно продовжив шлях на “передок”.
..маємо певний борг перед усіма людьми, що посильно допомогли у цій справі: хто запчастинами, хто руками, хто власними коштами, хто доброю порадою, і маємо надію на оперативне закриття поточних боргів перед ними. Автівку робили на колгоспному стані, поруч сторожки у с.М.Слобідка, руками братів Белені. Запчастинами частково допогли односельці та лісник Петро з Вишняків, технічні рідини продали зі знижкою в автомагазині на жд вокзалі ст.Мотовилівка у Сашка, доводка та “поліровка” у гаражі “Багдада”. Більшість запчастин, або майже всі, було придбано зі знижкою у продавця з м.Васильків Максима, а на Путровці з розборки уазів було взято теж запчатин у Володі, вкладиші було замовлено в Запоріжжі через інтернет і тд. Ланцюг задіяних довгий, э навіть малеча нашого села…
..харчі сушені від кухарської сотні є на фото. Також на фото є передані “ялинки”, для розмінування перетяжок, від борівських майстрів.

..це авто вже воювало і повернулось, боєць демобілізувався і потребувало ремонту, тож з моменту початку ремонту хроніка подій:
потрібен двигун уаз!
ремонт уаза..
ремонт уаза. 25.08.2015
ремонт уаза. 01.09.2015
ремонт уаза. 07.09.2015
ремонт уаза. 08.09.2015
ремонт уаза. 15.09.2015
ремонт уаза. 20.09.2015
авто бійцю. 25.09.2015
авто для АТО.


борщі-супи..


..компоти-узвари..


..день відправки


..пакунок зібраних ЗОШ Борови медикаментів.


етапи завантажень на евакуатор.


сімейне..


.від”їзд


..хлопчик передав власні збереження, у значнй для нього сумі, на допомогу військовим. Всі кошти пішли на запчастини!


“ялинки”


..поруч парку далекобійників..


..зкпинка в дорозі


..поворот за Решетилівкою


..проміжна база


..ранкове фото. Боєць і його авто.

Comments are closed.