архів. день рибалки 2017

архів. 09.07.2017 о 13.00 в “хатинці рибака” запланували проведення традиційного заходу, який щорічно організовує і проводить спілка рибалок с.Борова – день рибалки! Очікується традиційна уха – і вона незабарилась! Сом, товстолоб, карась і півень дружньою компанією додались до картоплі з травами і сіллю, потім було невеличке кухарське диво, і ось казан відбірного і смачного, з пряним ароматом і дещицею спецій, жаданого блюда у всіх на столі. А далі…

..далі трішки сала й часнику, мініралки та горілки, трохи хліба й гарних добірних рибацьких байок і побажань – ось це основа подібного свята. Співати-танцювати теж можна, але не сьогодні..
..згадали за чаркою людей, що сприяли свого часу створенню спілки рибалок і цього гарного плеса, послухали думку постійного гостя з Київа, зустріли й привітали в.о.голови селища Борова, налили чарку і накормили ухою, все як годиться. Подробиці на коротенькому відео..


..спеціфічний гумор і сленг, то як індивідуальний прояв браку слів за хвилі емоцій, що іноді накриває ораторів. Таке буває..

фото..

..підготовчий процес, коли ще риба-мясо у відрі, ледь закипа у казані, і все тремтить..


..таємничі магічні рухи і у ящичка виникає віконце з краником. А там..


..маестро за роботою.

займ на карту

День рибалки. Уха.

Comments are closed.