архів. БСР. віче 26.07.2017

26.07.2017 перед будівлею Борівської селищної ради (БСР), в оголошений термін, зібралось віче. Передумова цих зборів – рішення прийняті депутатами селища Борова на черговій сесії, котрі мають різну мотивацію, і перебіг наступних подій, що викликають великий сумнів у їх законності і справедливості . До події приєднувались люди, як і ті що “втемі” так і випадкові,  кожен бажаючий мав можливість щось додати стосовно основного лейтмотиву…

..було присутньо декілька поліцейських машин, поодаль на варті було видно хлопців у формі, чимало було жінок з дітьми, котрі підходили і слухали, було помічено представників минулої влади, як адміністрації так і депутатів, з сусідніх сіл адміністрація була, молодь, літні люди..

..основна тема всіх розмов точилась навколо оголошення про зняття з посади в.о. голови селища Борова Дмитра Босого, котрого звинувачують у махінаціях, і навіть наводили факти та приклади, та поривались вмикнути компрометуюче аудіо, котре є “фундаментом” у звинуваченні. Але переважна думка представників громади, що могли її озвучити, була іншою. Також на віче надали слово і Д.Босому, М.Гірнику, В.Колосовському та ін. Подробиці на фото-відео..

відео:
займ онлайн без отказа

Comments are closed.