архів. БСР. кошти лікарням. 30.03.2020 +сесія

..це архівне повідомлення за 30.03.2020: тепер цікаво порівняти ситуацію і рішення того часу з сьогоденням, коли на вимогу лікарів перенаправляли бюджетні кошти, і як то все було.

..доречі, чи хтось тепер звітує, про кошти і їх розподіл від наших теренів?

..оперативні рішення у стислий час карантину, відповідно до нагальних потреб, що корегуються життям. Одночасно в той день була проведено, в приміщенні БК, щоб додатково не збиратись: нарада, пояснення ситуації, обговорення, попереднє погодження, сесія, голосування і тд. 

Потім ще були уточнюючі моменти. Все йшло в загальному бурхливому майже двогодинному “турборежимі”, для отримання оперативного результату, згідно запиту від медиків що надали свої клопотання . Все це – виключно кошти місцевого бюджету! Всі ці рішення – для мешканців селища і району загалом, з податків мешканців смт Борова! Це все – спільна справа, але вимагається певна послідовність дій і дотримування вимог, навіть у перерозподілу коштів що є на рахунках. Ті що знають – все розуміють.  Відеозапис події не вівся, бо цікавила сесія (а потім цей момент минув) і є лише фото, для тих кому цікаво..


Доброго дня, шановна громадо селища Борова!

30 березня 2020 року на позачерговому засіданні сесії Борівської селищної ради депутатами селищної ради було прийнято рішення про перерозподіл коштів селищного бюджету. Субвенція у розмірі 510 тис. грн. (кошти зовсім не малі) виділена на забезпечення найнеобхіднішим терапевтичного відділення №2 КНП ФРР «Фастівка ЦРЛ» смт Борова та Борівської МА ЗПСМ смт Борова. Частина коштів також піде на підтримку та забезпечення матеріально-технічної бази Фастівської ЦРЛ, адже пандемію не планують і до неї не готуються, щоб одразу мати все, що потрібно.
Кошти в першу чергу будуть витрачені на закупівлю неохідного відповідно до поданих переліків завідуючими обох медичних закладів селища Борова!
Прикро, що в такий непростий для нашої країни час, деякі «діячі» намагаються займатись самопіаром та політичними іграми!
Дякую депутатам Борівської селищної ради за чітку та злагоджену позицію в вирішенні проблем фінансування медичних закладів селища Борова. Тільки спільними зусиллями ми переможемо у боротьбі проти поширення короновірусу COVID-19!

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.п.с.: можливо хтось знає як це все можна зробити краще, оперативніше, в межах закону і в повному обсязі – звертайтесь у БСР, де ваші доречні думки і поради, а також бажання втілювати навіть особисто, будуть в нагоді!

п.с.: чи є подібні звернення до іншіх голів сіл і селищ району у фінансовій підтримці лікарень, наразі то не відомо, але якщо звернулись до нас – то реагуємо..

п.п.с.: добре, що є добродії, котрі допомагають власним коштом нашим лікарям і лікарням. Щоправда іноді їх посада і можливості дозволяє це зробити глобально і на державному рівні, у більших і широкоохоплюючих обсягах, але ще не зробили…

Наступні слова тут гарно підходять:

Право того, хто зробив добро – забути про зроблене добро. Обов’язок зігрітого добром – пам’ятати про це. Світ валиться там, де цей зв’язок розімкнувся, де той, хто зробив добро, настирливо про це нагадує, а зігрітий добром впадає в безпам’ятство …

Фазіль Іскандер

БСР. списки. медичних працівників
клопотання від лікарів до БСР
Особисте: УЗД (УЗІ) в с.Борова ще?

Comments are closed.