архів. Борова. парк. плани.

..чергова архівна новина за 2017 рік, коли виконувались важливі для нашого селища та його громадян роботи по благоустрою. За минулий за цим період було дуже багато обіцянок від рейдерів і тимчасових в.о. про “покращення” від них, але… Час довів, що це були лише пусті обіцянки і обман жителів.  Більше жодного руху по створенню парку не було зроблено! Порівнюйте.

19.06.2017 отримано генеральні плани реконструкції парку в смт.Борова. Це як продовження попередньої інформації про нагальний стан. Всі роботи виконуються в правовому полі, з поетапним отриманням необхідної дозвільної документації, вийнятково за бюджетні кошти. Хто причетний до будівельної сфери, той знає важливість погодження і отримання цих папірів, що є основою робіт та їх невід’ємною складовою.
..період дикого самозахвату громадських територій і неконтрольованого будівництва, що траплялось постійно раніше і було певною ознакою свавілля, наразі минули. Існуючі містобудівні правила і вимоги створені саме для впорядкування в цій галузі, і визначають принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.
Оприлюднення планів, кошторисів, актів і тд. є невід’ємноє частиною відкритості влади до громади, і що постійно демонструє нова одміністрація нашого селища, під керівництвом #молодакоманда ! 

..зверніть увагу на запланований стадіон та інфраструктуру рекреаційної зони. Все для розвитку і спорту.

..такий підхід, оприлюднення дій обранної сучасної адміністрації, є контрастним до попередніх очільників, що одразу впадає в око. Інший вік, інший світогляд, інші цінності.. заём

Comments are closed.