архів. Борова. фудпак. нужденним..

архів. повідомлення від 6-7 квітня 2020: в смт Борова розвозили фудпаки нужденним. Фудпак – звичайний пакунок з харчовим набором (Олія Цукор Макарони Булгур( чи рис) Мука Сардина Паштет Печиво Печиво Чай Сгущенка Ковбаска Яйця Гречка (с)) придбаний за власний кошт і доставлений власноруч в руки.

Ситуація для багатьох літніх людей або одинаків вже стала критична,  а для хворих чи багатодітних – на межі, тому без зайвої напруги підібрали список (10 осіб) і виконали задум.

..без показушності і піару,  без прізвищ і сум – просто в межах власного розуміння і фінансової спроможності. Це – гарний приклад для наслідування! Кожен знає сусідів поруч, котрим така допомога потрібна, тому навіть зайве оголошувати списки і адреси, просто самі все зробіть.

..можливо до Великоджня це буде кращим “презентом” для тих, хто цього потребує, і свято також буде в їх домівках..

склад пакунку:

п.с.: ті хто отримав цю підмогу – знають про це, фото процесу відсутні з названих вище причин…


28 квітня 2020 в смт Борова роздали черговы фудпаки нужденним. Фудпак – звичайний пакунок з харчовим набором (Олія Цукор Макарони Булгур( чи рис) Мука Сардина Паштет Печиво Печиво Чай Сгущенка Ковбаска Яйця Гречка (с)) придбаний за власний кошт і переданий власноруч в руки. Це чергова невеличка акція, попередня була аналогічна..

..за технічним сприянням ГО “Рух розвитку селища Борова”

..наразі підтримка цього процесу відсутня, але потреба існує, бо охоплено було частину відсотку від загальної кількості тих, кому це потрібно. Якщо подібна ситуація подовжиться, критична маса нужденних збільшиться, і тоді..

п.с.: ті хто отримав цю підмогу – знають про це, фото процесу відсутні з названих вище причин…


15.04.2020 з м.Фастів до смт Борова звернулись з відділу соціального забезпечення, від державної служби, з пропозицією отримати допомогу (фудпаки). Місцеві робітники цієї служби отримали 64 пакунки, згідно списків, і доставили їх в смт Борова. Незабаром їх роздадуть. Технічна підтримка з транспортування від “ГО Рух розвитку селища Борова“.


..ці списки подавались.


..ці списки видавались. деньги в долг

архів. Фастів-Борова. фудпаки. 15.04.2020
Борова. фудпак. 28.04.2020

Comments are closed.