Архів. Борова. дезінфекція 27.03.2020

..був певний період, коли епідемія ковіду накрила світ, і всі засоби які були відомі на той час для протидії поширенню застосовували в межах можливого: маски, знезаражуючі засоби, антисептики, обмеження в пересуванні і постійні прибирання ( протирання) місць локацій людей… Один з відомих засобів дезактивації, відомий ще з 1986 року, ще обробка вуличних і придорожніх поверхонь для дезінфекції.. Власне на фото зазначено саме цей етап…

Доброго дня, шановна громадо селища Борова!

Спільно з особовим складом🧑‍🚒🚒пожежної частини 57-ДПРП смт. Борова проводимо обробку місць загального користування, зупинок громадського транспорту та місць масового скупчення людей дезінфікуючими засобами.
Дякую керівництву пожежної частини 57-ДПРП смт.Борова в особі Левчука К.В. та особовому складу за розуміння та допомогу!

Велике прохання до кожного дотримуватись карантинного режиму! ☝️
Бережіть себе та своїх близьких!🙏

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.


..банк, зупинки бусів, тротуари і поруч магазинів, Білки, Пушкінська, церква, Центр, базар і тд.

 

П.с: чи були ці дії необхідними або достатніми, наразі не відомо, але якийсь % від інфекційних забруднень  тротуарів і зупинок було оброблено, і можливо знизило ризик. І хоча можливо це й виглядає тепер комусь комічним, бо лише одне авто і не всюди полило, тоді це було дуже серйозно ..

 

Comments are closed.